
TV-Приставка Tanix TX6 4/32GB (Android Smart TV BOX, Андроид Смарт ТВ Приставка, Андроїд тв бокс)
- Нет в наличии
- Код: 00104
1 321 ₴
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
TX6 - новинка серед TV-боксів, що працює на найновішій версії Android 9.0. та функціональному чіпі Allwinner H6 із тактовою частотою до 1.8 ГГц. Модель оснащено 4 Гб оперативною пам'яттю та 32 вбудованої.
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі приставки, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка Новою поштою в будь-яке місто. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Характеристики
|
|
|
|
|
![]() |
|
Операційна система |
Процесор |
Відеопроцесор |
Оперативна пам'ять |
Вбудована пам'ять |
|
Android 9.0 Pie |
4-ядерний Allwinner H6 |
ARM Mali-T720mp2 |
DDR3 4 Гб |
32 Гб |
⪢ На приставці вже буде встановлено додатки YouTube та Google Play Store. ⪡
Із нашою TV-приставкою Ви забудете про комп'ютер чи ноутбук! Операційна система Android забезпечує швидку роботу браузера, завантаження файлів усіх форматів та відкриття Web-сайтів у повному розмірі на Вашій TV-приставці. Віртуальна клавіатура передбачає можливість використання звичайної дротової миші чи бездротового аеропульта, що дозволяє вводити текст із будь-якого місця на відстані до 10 метрів, незважаючи на перепони - стіни, дивани, двері тощо.
|
⪢ Додатково до приставки пропонуємо (див. у наших товарах):
• Air mouse (аеропульт);
• Бездротову мишку;
• Бездротову клавіатура;
• Налаштування від магазину SELLBOT.
⫸ Переваги додаткових налаштувань від SELLBOT (+100 грн.).
|
|
Налаштування За умови вибору опції "налаштована приставка" її перед надсиланням максимально налаштують наші технічні працівники: починаючи від налаштувань мови / часу / швидкості курсора до встановлення усіх можливих програм. |
|
|
Онлайн фільми Встановлені онлайн-кінотеатри дозволяють переглядати новинки кіно абсолютно безкоштовно та без завантаження. Доступ до всіх актуальних додатків, що не потребуватиме завантажень.
|
![]() |
Інтернет сервіси На приставку встановлено інтернет-браузер, основні соціальні мережі та додатки за різними технологіями; а також інтернет-сервіси для перегляду телебачення, фільмів. |
![]() |
Інтерфейс Запрограмована прошивка зі зручним інтерфейсом та поділом на рубрики значно спрощує користування приставкою. Не менш корисними в управлінні стануть для Вас програми для трансляції контенту з телефона на TV-Приставку: CetusPlay, AirPin Pro, Miracast. |
⫸ Основні програми у налаштуваннях від SELLBOT:
|
Zona Понад 90 000 фільмів та 10 000 серіалів онлайн у високій якості. Обсяг дійсно вражає: тут є кіно на будь-який смак і настрій.
|
HD Videobox Найбільший безкоштовний каталог якісних онлайн-фільмів і серіалів вже в вашому пристрої. Відкрийте програму і насолоджуйтеся переглядом кінострічок. HD Vidobox підбере найкращий варіант,
|
|
TV Launcher Практичний і зрозумілий лаунчер для зміни інтерфесу впорядковує додатки та адаптує TV-приставку для використання курсору та пульта.
|
CetusPlay CetusPlay забезпечує управління приставкою за допомогою телефона або планшета. Для цього варто лише завантажити однойменну програму на Ваш пристрій (Android / iOS) у Google Play Market або App Stope.
|
⪢ Не гайте часу! Поки Ви думаєте, хтось уже насолоджується перевагами TVBOT-приставки! Відкривайте нові можливості із TV BOX! ⪡
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливий продаж оптом. ⪡
⪢ За консультацією стосовно будь-яких деталей звертайтеся до наших менеджерів у чаті та в телефонному режимі. ⪡
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Tanix |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащение | IPTV, mini PC, Smart TV, TV-тюнер, Доступ в интернет, Караоке, Флеш накопитель |
| Портативный | Да |
| Выходы | 5.1 аудио, HDMI, Jack 2.5/3.5 mm, RCA, Цифровой оптический/коаксиальный |
| Интерфейсы | Bluetooth, DLNA, Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Многоканальный звук | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Высота | 25 мм |
| Встроенная память | 32Гб |
| Дополнительные характеристики | |
| Операционная система | Google Android |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Количество USB-портов | 3 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 6 Місяців |
| Комплектація | Приставка TV BOX, пульт, блок живлення (євророзетка), HDMI кабель, інструкція |
| Процесор | Allwinner H6 (4ядер) |
| Процессор | Allwinner H6 (4ядер) |
| Виробник | Tanix |
| Модель | TX6 |
| Операційна система | Android 9.0 Pie |
| Додаткова пам'ять | MicroSD до 64 ГБ, підключення USB Flash або жорсткого диска |
| Мережа | WiFi 2.4GHz/5GHz дводіапазонний 802.11 b/g/n/ac, LAN -1000Mbit/s, Bluetooth 4.2 |
| Роз'єми | HDMI 2.0, USB 2.0 - 2 шт, USB 3.0 - 1 шт, MicroSD, SPDIF (аудіо вихід), LAN |
| Центральний процесор | Allwinner H6 (ARM Cortex A53) / 4 ядра / 1.80 GHz |
| Відеопроцесор | Mali - 450 / 5 Ядер |
| Оперативна пам'ять (RAM) | 4 ГБ |
| Вбудована пам'ять (ROM) | 32 ГБ |
- Цена: 1 321 ₴

































