
WiFi модуль Sonoff Mini R2 однокальне реле із нульовою лінією для розумного будинку (вимикач, eWeLink)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01143
249 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 098-58-00Менеджер
SONOFF MINI R2 (2 покоління)
одноканальне Wi-Fi реле з нульовою лінією
*Можлива прошивка під Apple HomeKit (+120 грн)
протягом 2-х робочих днів 📦
без передплат 🚚
на всі товари ✅
ВТІЛЮЙТЕ ІДЕЇ В РЕАЛЬНІСТЬ


Реле Sonoff Mini R2 – один із пристроїв, створених для того, аби зробити побутову техніку розумною та контролювати здалеку. Реле можна використовувати як звичайний чи прохідний вимикач: завдяки своєму невеличкому розміру Mini R2 підходить до всіх підрозетників та розподільних коробок нового та старого зразка євроформату.
Окрім смарт-функцій, виробники подбали про безпеку: антена тепер не ззовні, а всередині реле. Встановлюйте реле у пластмасовий підрозетник передньою частиною пристрою назовні. Для безпеки S1 та S1 інтерфейси виділено сірим.

Контролюйте пристрої всього лиш одним дотиком. Групуйте пристрої Sonoff та керуйте ними з будь-якого місця. Створюйте свій розумний дім із Sonoff. Виставляйте час роботи для кожного з пристроїв. Налаштовуйте сценарії роботи пристроїв. І все це - без жодних хабів, лише за допомогою реле та Wi-Fi.

• Wi-Fi з'єднання.
• Віддалене ввімкнення або вимкнення підключених пристроїв.
• Таймери роботи пристроїв;
• Зворотній відлік;
• Share Control – контролюйте свій розумний будинок разом зі своєю сім'єю;
• Можливість налаштування розумних сценаріїв (увімкнення / вимкнення пристрою залежно від температури чи інших умов навколишнього середовища;
• Сумісність з Amazon echо, Google Home, Google Nest.
• Голосовий контроль в Amazon Alexa та Google Home
• Для підключення завантажте додаток "eWeLink" з Apple Store (Apple) чи Google Play (Android).
• Вхід: змінного струму 100-240В 50 / 60Гц 10А Макс;
• Вихід: змінного струму 100-240В 50 / 60Гц 10А Макс;
• Wi-Fi: IEEE 802.11 b / g / n 2,4 ГГц;
• Матеріал: ПК V0;
• Розмір: 42,6 x 42,6 x 20мм;

• Інструкція.
⫸ Центр завантажень:
- Посібник із швидкої установки
- Посібник користувача
- Декларація відповідності ЄС RoHS
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sonoff |
| Страна производитель | Китай |
| Режимы работы | Таймер, Триггерный, Центральный замок |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Масса | 45 г |
| ЖК дисплей | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 42.6 мм |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 42.6 мм |
- Цена: 249 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Комплектація: ► Реле Sonoff Mini; ► Інструкція.









