влевовправо
-10%
Вимикач 1-2-3 клавіші Xiaomi Aqara D1 Zigbee Wall Switch Apple HomeKit (з нульовою лінією)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01191
990 ₴
890 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
AQARA D1 – лінійка розумних ZigBee вимикачів Aqara з квадратним підрозетником.
Вимикачі Aqara D1 з нульовою лінією бувають одноклавішні (QBKG23LM), двоклавішні (QBKG24LM) та триклавішні (QBKG26LM).

☑️ Для роботи вимикачів Aqara потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3, Mi Gateway 3 (Mi Smart Home Hub), та інші.
❗️Для вимикача потрібна нульова лінія.
❗️ Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland / Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅
⫸ Aqara D1 Light Control Smart Switch N QBKG23LM, QBKG24LM, QBKG26LM (з нульовою лінією) – настінний дротовий вимикач ZigBee. Вимикач працює лише за умови підключення до хабу. Після під'єднання в додаток Aqara Home чи Mi Home Ви зможете керувати вимикачем дистанційно та налаштовувати сценарії.
❗️Для вимикача потрібна нульова лінія.
Розумні вимикачі – це основа розумного дому. Саме ввімкнення та вимкнення світла є найнеобхіднішою річчю при дистанційному керуванні домом. Так зручно вимкнути світло з ліжка, перевернутися на інший бік і заснути. Чи увімкнути світло з дивана і продовжити читати книгу не встаючи. Адже розумний дім – це про комфорт та зручність.
Створюйте сценарії залежно від Вашого способу життя та вподобань. Налаштовуйте світло саме так, як Вам зручно. Воно може вмикатися після спрацювання датчика руху чи після відкриття вхідних дверей (датчик відкриття). Світло може вимикатися у певний час доби, наприклад, о першій ночі. Вимикач можна прив'язати до показника датчика освітленості, аби хатнє освітлення вмикалося лише тоді, коли денного світла дійсно не вистачає. Будь-які сценарії до Ваших послуг.
Комбінуйте сценарії:
▪️ хаб + вимикач + датчик відкриття
▪️ хаб + вимикач + датчик руху
▪️ хаб + вимикач + датчик освітленості
Окрім зручності, Aqara дбає про безпеку, що не менш важливо. Вимикачі Aqara D1 автоматично відмикаються від живлення у випадку надмірного навантаження або перевищення температури.
⫸ Характеристики:
• Модель: Aqara D1 Light Control Smart Switch (QBKG23LM, QBKG24LM, QBKG26LM);
• WIFI протокол WI-Fi IEEE 802.11b / g / n 2,4 ГГц, ZigBee;
• Робоча вологість 0 - 100pct RH (+/- 0.3pct);
• Умови використання: працює без нульової лінії
• Бездротове підключення: ZigBee
• Бездротова частота: 2,4 ГГц (2400 - 2483,5 МГц)
• Потужність: 10А макс. 250В змінного струму
• Вихідна потужність: 2500 Вт макс. загальне завантаження
• Робоча температура: 0 - 40°С
• Робоча вологість: 5 - 95pct RH
• Підтримка додатків: Aqara Home, Xiaomi Home (Mi Home), Apple HomeKit;
• Вага: 0.1330 кг.
• Розмір продукту: 85 x 85 x 42 мм
⫸ Комплектація:
• Xiaomi Aqara D1 Light Control Smart Switch;
• Інструкція.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 250 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Возврат в исходное положение | Вытягивание кнопки |
| Форма кнопки | Прямоугольная |
| Номинальная сила тока | 10 А |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Ширина | 42.85 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість клавіш | Виберіть кількість клавіш |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет кнопки | Белый |
- Цена: 890 ₴
- Способ упаковки: Вимикач 1-2-3 клавіші Xiaomi Aqara D1 Zigbee Wall Switch Apple HomeKit (з нульовою лінією)








