влевовправо

WiFi реле Sonoff Basic R2 для розумного будинку (вимикач, выключатель для умного дома, eWeLink)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01142
299 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
SONOFF BASIC R2
РОЗУМНИЙ КОМУТАТОР / Wi-Fi РЕЛЕ
*Можлива прошивка під Apple HomeKit (+120грн)
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
ВТІЛЮЙТЕ ІДЕЇ В РЕАЛЬНІСТЬ


Реле Sonoff Basic R2 – один із пристроїв, створених для того, аби зробити побутову техніку розумною та контролювати здалека. Окрім смарт-функцій, з технічного погляду пристрій продумано до дрібниць, зокрема питання безпеки та захисту: корпус реле вогнестійкий завдяки LexanTV PC940 з мінімальним рейтингом горючості за шкалою UL-94 - V-0 ⤵️
| V-0 | Горіння припиняється протягом 10 секунд на вертикальній частині, дозволяючи краплям пластику не горіти |
Реле розроблено відповідно до вимог ізоляції: немає жодних прихованих небезпек під час встановлення.

Контролюйте пристрої всього лиш одним дотиком. Групуйте пристрої Sonoff та керуйте ними з будь-якого місця. Створюйте свій розумний дім із Sonoff. Виставляйте час роботи для кожного з пристроїв. Налаштовуйте сценарії роботи пристроїв. І все це - без жодних хабів, лише за допомогою реле та Wi-Fi.

⫸ Можливості Sonoff Basic R2 :
• З'єднання Wi-Fi.
• Віддалене ввімкнення або вимкнення підключених пристроїв.
• Підтримка 8 тимчасових завдань кожного пристрою.
• Таймери роботи пристроїв;
• Share Control – контролюйте свій розумний будинок разом зі своєю сім'єю;
• Можливість налаштування розумних сценаріїв (увімкнення / вимкнення пристрою залежно від температури чи інших умов навколишнього середовища;
• Сумісність з Amazon echо, Google Home, Google Nest.
• Голосовий контроль в Amazon Alexa та Google Home
• Для підключення завантажте додаток "eWeLink" з Apple Store (Apple) чи Google Play (Android).
⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Діапазон напруги: 90-250 В змінного струму (50/60 Гц)
• Максимальний струм: 10А
• Максимальна потужність: 2200 Вт
• Розміри: 88 х 38 х 23 мм
• Матеріал корпусу: вогнестійкий ABS V0
• Вологість: 5% - 90% RH, без конденсації
• Стандарт бездротового зв’язку: 802,11 b / g / n
• Механізм безпеки: WPA-PSK / WPA2-PSK
• Робоча температура: 0ºC-40ºC
• Колір: білий
• Вага: 51 г
• Сертифікат: CE (завантажити)
• UPC: 6920075701333

⫸ КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• Інструкція.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sonoff |
| Страна производитель | Китай |
| Режимы работы | Центральный замок, Таймер, Триггерный |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Масса | 45 г |
| ЖК дисплей | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 88 мм |
| Высота | 23 мм |
| Ширина | 38 мм |
- Цена: 299 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Комплектація: • Реле Sonoff Basic R2; • Інструкція.









