влевовправо

Sonoff AL560 sensor cables 5-метровий кабель подовжувач для Датчиків (DS18B20 / Si4021 / AM2301 TH10 / TH16)
- Нет в наличии
- Код: 01159
182 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⪢ Sonoff AL560 sensor cables - 5метровий подовжувач для датчиків ⪡
![]() |
Гарантія Гарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
Доставка Доставка Новою поштою в будь-яке місто. |
⫸ Характеристики:
► Виробник: Sonoff
► Країна бренду: Китай
► Колір: чорний
► Мінімальна робоча температура: 125.0 (град.)
► Максимальна регульована температура: -55.0 (град.)
► Артикул: IM17922001
► Довжина: довжина кабелю 5м & Макс. 60м розширювана довжина.
► Опір провідника: Макс. 5 Ом
► Опір ізоляції: Min. 500mΩ
► Сертифікація: RoHS
► Застосування: підходить для датчика температури та вологості SONOFF DS18B20, Si7021 та AM2301.
⫸ Опис:
► Кабель подовжувач датчиків температури і / або вологості DS18B20 / Si4021 / AM2301 до SONOFF TH10 / TH16

⫸ Комплектація:
► Sonoff AL560 sensor cables.
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливий продаж оптом. ⪡
⪢ За консультацією стосовно будь-яких деталей звертайтеся до наших менеджерів у чаті та в телефонному режимі. ⪡
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sonoff |
| Страна производитель | Китай |
| Режимы работы | Таймер, Триггерный, Центральный замок |
| Технические характеристики | |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 23 мм |
| Длина | 88 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| ЖК дисплей | False |
| Масса | 45 г |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
- Цена: 182 ₴



