влевовправо
-11%
Двоканальний модуль реле Aqara Wireless Relay Controller (LLKZMK11LM) Контролер Apple HomeKit
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 01177
Отправка с 16 мая 2026925 ₴
825 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ ДВОКАНАЛЬНЕ РЕЛЕ AQARA (LLKZMK11LM)

☑️ Для роботи реле потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3, Mi Gateway 3 (Mi Smart Home Hub) та інші.
❗️Для роботи реле потрібна нульова лінія.
❗️ Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland / Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅

Aqara Wireless Relay Controller –
потужне двоканальне реле для керування освітленням чи вентиляцією у системі розумного будинку зі збереженням роботи фізичного двоклавішного вимикача. Окрім віддаленого вмикання / вимикання з будь-якої точки світу, за допомогою модуля можна налаштовувати сценарії автоматизації, контролювати поточний стан та динаміку енергоспоживання приєднаних пристроїв.

ВІДДАЛЕНЕ КЕРУВАННЯ
Перетворіть будь-який електроприлад в домі на частину системи розумного будинку. Модуль має 2 канали, тож Ви можете під'єднати до нього класичний двоклавішний вимикач або 2 одноклавішні. Або 2 різні пристрої, як от лампу та вентиляцію.
СЦЕНАРІЇ АВТОМАТИЗАЦІЇ
Додавайте датчики та налаштовуйте різноманітні сценарії автоматизації. Наприклад, вмикання світла при освітленості меншій, ніж 40%. Або після спрацювання датчика руху.
СТАТИСТИКА ДАНИХ
З реле Aqara Ви зможете переглянути актуальний статус приладу в будь-який момент, а також відстежити спожиту електроенергію за день, тиждень або місяць. 
⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Бездротове з'єднання Zigbee;
• Підтримка HomeKit;
• Зовнішня антена для поліпшеного прийому сигналу.
• Індикатор попередження про максимальне навантаження.
• Контроль енергоспоживання пристроїв у додатку.
• Підтримка додатків: Aqara Home, Xiaomi Home, Apple HomeKit;
• Вхідна напруга: 100-250 В (50 Гц);
• Максимальне навантаження: 10А/2500 Вт;
• Компактні розміри;
• Просте встановлення;
• Використання на вулиці: Ні;
• Живлення від мережі;
• Розмір (ШхВхГ): 49 х 46 х 24 мм;
• Вага: 0.1кг;
• Колір: білий;
• Матеріал: пластик.
⫸ КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• Двоканальний модуль реле Aqara Wireless Relay Controller (LLKZMK11LM);• Інструкція.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Масса | 45 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 10 А |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 49.3 мм |
| Высота | 46 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Режимы работы | Таймер, Триггерный, Центральный замок |
| Дополнительные характеристики | |
| ЖК дисплей | False |
- Цена: 825 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Комплектація: • Двоканальний модуль реле Aqara Wireless Relay Controller (LLKZMK11LM); • Інструкція.









