влевовправо

Вулична IP-Камера EufyCam S210 (EufyCam 2C) Apple HomeKit Комплект 2шт 2-Cam+Hub Smart WiFi IP Camera 1080P
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01215
10 325 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EufyCam S210 (EufyCam 2C) 2-Cam+Hub - IP-камери які інтегруються в систему Apple HomeKit для Вашої безпеки.
▪️ Eufy Security ▪️ Apple HomeKit ▪️
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

⫸ EufyCam S210 (EufyCam 2C) 2-Cam+Hub –
це зовнішні IP-камери для Вашої безпеки. Бездротова система камер домашньої безпеки, 180-денний час автономної роботи, Full HD 1080p, IP67, захищений від атмосферних впливів, нічноге бачення, сумісний з Apple HomeKit і Amazon Alexa, комплект із 2 камер.
❗️Приєднання: ⤵️
▪️ Для підключення завантажте додаток: Eufy Security з Apple Store чи Google Play.
⚙️ Характеристики:
• Тип: IP Камера;
• Бренд: Anker;
• Модель: EufyCam 2C 2-Cam Kit;
• Підтримка HomeKit
• Кут огляду: 120°;
• Роздільна здатність: 1920 х 1080;
• Робоча температура: Від -20 °C до 60 °C;
• Кодування відео: H.264;
• Бездротове з'єднання: WiFi 802.11 b / g / n 2,4 ГГц;
• Підтримувані ОС: iOS 9.0 або Android 4.4 і вища версія;
• Нічне бачення: PIR (10 м)
• Ємність акумулятора: 5100 мАг
• Розміри: 57 * 48,1 * 80,6 мм;
📦 Комплектація:
• Набір IP-камер EufyCam S210 (EufyCam 2C) 2-Cam+Hub;
• Шлюз;
• Блок живлення;
• Набір для кріплення на стіну;
• LAN кабель;
• Інструкція.
⫸ Опис можливостей
Набір Розумних камер відеоспостереження EufyCam 2C 2-Cam
Підтримка Apple HomeKit

• Picture Perfect Surveillance - пряма трансляція та запис кадри у кришталево чистому 1080p HD. Діагональне поле зору 135 ° дозволяє точно бачити, що відбувається у вашому домі та навколо нього.
• Піврічна безпека від 1 заряду - уникайте частих поїздок для заряджання акумулятора та насолоджуйтесь 180-денним часом автономної роботи лише за допомогою одного заряду.
• Детальне нічне бачення - переглядайте записи або кадри в прямому ефірі чітко, навіть вночі, щоб чітко бачити, хто там.
• Попередження, які мають значення - Технологія виявлення людини дозволяє камері інтелектуально визначати форму тіла та малюнок обличчя. Переконайтеся, що вас попереджають лише тоді, коли підходить людина, а не бездомний кіт.
• Готовий до будь-якої погоди - eufyCam 2C із захистом від атмосферних впливів IP67 створений, щоб протистояти стихії.
• Управління через розумний додаток:
Як і інші інтелектуальні камери, вулична камера EufyCam 2C може підключатися до фірмового додатку, за допомогою якого ви зможете контролювати все що відбувається поблизу вашого будинку і вчасно отримувати повідомлення, при виявленні незвичайних та підозрілих рухів.

Інтелектуальна відеозйомка
HomeKit Secure Video
Xiaomi Aqara G2H Wi-Fi буде фіксувати все, що відбувається в високоякісному дозволі 1080р. Ширококутова лінза камери має охоплення в 140 °. Розумний гаджет підтримує HomeKit Secure Video, що в свою чергу дозволяє значно розширити функціональні можливості інтелектуальної зйомки. Камера фіксуватиме будь-яку активність, і автоматично визначати її джерело. Весь записується матеріал буде шифруватися і зберігається в iCloud (для цього потрібен тарифний план від 200 Гб). Також, для великих можливостей управління камерою в якості домашнього хаба HomeKit варто використовувати HomePod, Apple TV або iPad.



Двостороннє спілкування
Конструкція камери Aqara G2H оснащена мікрофонами, що дозволяє транслювати звук в двосторонньому порядку. Ви завжди зможете звернутися до своїх домочадців або відвідувачам перебуваючи поза домом. Ви також зможете записувати 15-секундні ролики зі зверненнями: для цього потрібно на 3 секунди затиснути спеціальну кнопку на корпусі камери.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 170 град. |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 50.5 мм |
| Ширина | 56.5 мм |
| Висота | 82.4 мм |
| Вага | 0.112 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимикний ІЧ-фільтр | Так |
- Ціна: 10 325 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: • Набір IP-камер EufyCam S210 (EufyCam 2C) 2-Cam+Hub; • Шлюз; • Блок живлення; • Набір для кріплення на стіну; • LAN кабель; • Інструкція.









