
TV-Приставка A95X F4 2/16GB S905X4 (Android Smart TV BOX, Андроид Смарт ТВ Приставка, тв бокс)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01257
1 625 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 098-58-00Менеджер
A95X F4 - новинка серед TV-боксів, що працює на версії Android 10.0. та функціональному чіпі Amlogic S905X4 із тактовою частотою до 2,0 ГГц. Модель оснащено оперативною пам'яттю DDR3 (2 Гб оперативної та 16 вбудованої) та 2-ядерним графічним прискорювачем Mali-G31 MP2 «Dvalin», який розширює можливості пристрою - дозволяє відтворювати відео у максимальній швидкості.
+ Онлайн-кінотеатр та 230 каналів у подарунок!*
(*місячний пакет офіційного телебачення та фільмів у сервісі Sweet.TV до кожного замовлення TV-приставки)
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі приставки, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка Новою поштою в будь-яке місто. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Характеристики
|
|
|
|
|
![]() |
|
Операційна система |
Процесор |
Відеопроцесор |
Оперативна пам'ять |
Вбудована пам'ять |
|
Android 10.0 Q |
4-ядерний Amlogic S905X4 (Cortex A55) 2,00 ГГц |
Mali-G31 MP2 «Dvalin» |
DDR3 2 Гб |
16 Гб |
⪢ На приставці вже буде встановлено додатки YouTube та Google Play Store. ⪡
Із нашою TV-приставкою Ви забудете про комп'ютер чи ноутбук! Операційна система Android забезпечує швидку роботу браузера, завантаження файлів усіх форматів та відкриття Web-сайтів у повному розмірі на Вашій TV-приставці. Віртуальна клавіатура передбачає можливість використання звичайної дротової миші чи бездротового аеропульта, що дозволяє вводити текст із будь-якого місця на відстані до 10 метрів, незважаючи на перепони - стіни, дивани, двері тощо.
|
⪢ Додатково до приставки пропонуємо (див. у наших товарах):
• Air mouse (аеропульт);
• Бездротову мишку;
• AV тюльпани 3.5mm - 3RCA;
• Інфрачервоний порт, кріплення (+50грн);
• Налаштування від магазину SELLBOT.
⫸ Переваги додаткових налаштувань від SELLBOT (+100 грн.).
|
|
Налаштування За умови вибору опції "налаштована приставка" її перед надсиланням максимально налаштують наші технічні працівники: починаючи від налаштувань мови / часу / швидкості курсора до встановлення усіх можливих програм. |
|
|
Онлайн фільми Встановлені онлайн-кінотеатри дозволяють переглядати новинки кіно абсолютно безкоштовно та без завантаження. Доступ до всіх актуальних додатків, що не потребуватиме завантажень. |
|
|
|
![]() |
Інтернет сервіси На приставку встановлено інтернет-браузер, основні соціальні мережі та додатки за різними технологіями; а також інтернет-сервіси для перегляду телебачення, фільмів. |
![]() |
Інтерфейс Запрограмована прошивка зі зручним інтерфейсом та поділом на рубрики значно спрощує користування приставкою. Не менш корисними в управлінні стануть для Вас програми для трансляції контенту з телефона на TV-Приставку: CetusPlay, AirPin Pro, Miracast. |
⫸ Основні програми у налаштуваннях від SELLBOT:
|
SweetTV Для наших клієнтів встановлено програму TVBOT Sweet TV із телебаченням (~180 найпопулярніших телеканалів), каталог якої постійно поповнюється та оновлюється.
|
SweetTV (Кінозал) TVBOT Sweet TV (Кінозал) - 10 000 фільмів. Він одночасно стане Вашим фаворитом, якщо Ви плануєте користуватись пультом.
|
|
IPTV (IPTV Pro) Близько 250 телеканалів за Torrent технологією у високій якості.
|
LAZYIPTV (LAZYIPTV) Понад 250 телеканалів за Torrent технологією, дивіться найкращі телеканали!
|
|
Zona Понад 90 000 фільмів та 10 000 серіалів онлайн у високій якості. Обсяг дійсно вражає: тут є кіно на будь-який смак і настрій.
|
HD Videobox Найбільший безкоштовний каталог якісних онлайн-фільмів і серіалів вже в вашому пристрої. Відкрийте програму і насолоджуйтеся переглядом кінострічок. HD Vidobox підбере найкращий варіант,
|
|
TV Launcher Практичний і зрозумілий лаунчер для зміни інтерфесу впорядковує додатки та адаптує TV-приставку для використання курсору та пульта.
|
CetusPlay CetusPlay забезпечує управління приставкою за допомогою телефона або планшета. Для цього варто лише завантажити однойменну програму на Ваш пристрій (Android / iOS) у Google Play Market або App Stope.
|
|
Apps Drive Тільки нашим покупцям надаємо доступ до актуальних додатків із можливістю їхнього поновлення.
|
MX Player Pro Ми встановлюємо PRO-версію знаменитого якісного плеєра для android-пристроїв. З нами Ви зекономите щонайменше 90 грн - вартість програми в Play Market. Отримуйте задоволення від перегляду відео будь-якого формату безкоштовно!
|
⪢ І це лише короткий перелік програм! ⪡
⪢ Не гайте часу! Поки Ви думаєте, хтось уже насолоджується перевагами TV-приставки! Відкривайте нові можливості із TV BOX! ⪡
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливий продаж оптом. ⪡
⪢ За консультацією стосовно будь-яких деталей звертайтеся до наших менеджерів у чаті та в телефонному режимі. ⪡
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | X96 |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащение | IPTV, Smart TV, Доступ в интернет, Флеш накопитель, mini PC |
| Портативный | Да |
| Выходы | HDMI, 5.1 аудио, Цифровой оптический/коаксиальный, Jack 2.5/3.5 mm, RCA |
| Интерфейсы | Ethernet, Bluetooth, DLNA, Wi-Fi, USB |
| Многоканальный звук | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Высота | 28 мм |
| Встроенная память | 16Гб |
| Дополнительные характеристики | |
| Операционная система | Google Android |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Количество USB-портов | 2 |
| Оперативная память | 2Гб |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 6 Місяців |
| Комплектація | Приставка TV BOX, пульт, блок живлення (євророзетка), HDMI кабель, інструкція |
| Процесор | Amlogic S905X4 (4ядер) |
| Процессор | Amlogic S905X4 (4ядер) |
| Налаштування | Заводське(не налаштована) |
| Виробник | A95X |
| Модель | A95X F4 |
| Операційна система | Android 10.0 Q |
| Додаткова пам'ять | MicroSD до 64 ГБ, підключення USB Flash або жорсткого диска |
| Мережа | WiFi 2.4GHz 802.11 b/g/n, LAN -100Mbit/s |
| Роз'єми | HDMI 2.1 - 1 шт (4K, HDR), USB 3.0 - 1 шт, USB 2.0 - 1 шт, MicroSD, AV-RCA (аудіо-відео вихід, тюльпани), Оптичний S/PIDIF, Ethernet(LAN) |
| Центральний процесор | Amlogic S905X4 (Cortex A55) / 4 ядра / 2.0ГГц |
| Відеопроцесор | Davlin MP2 Mail-G31 GPU |
| Оперативна пам'ять (RAM) | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять (ROM) | 16 ГБ |
- Цена: 1 625 ₴









































































