влевовправо
-18%
Машинка для стрижки волосся Xiaomi ENCHEN Boost Hair Clipper Black/White стрижка волос (Чорна/Біла) Білий (White)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01277
559 ₴
459 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Машинка для стрижки Xiaomi ENCHEN Boost
(чорна / біла)
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

⫸ Enchen Boost —
це ефективна, якісна та функціональна машинка для стрижки. Автономна, безшумна робота, управління однією кнопкою, дві швидкості та практично жодних звуків під час роботи — все це переваги цієї моделі від дочірнього бренду відомого виробника Xiaomi. Компактний пристрій забезпечує легкий догляд за волоссям будь-якого типу та є ідеальним для домашнього використання.
✅ ЗРУЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
Жодних зайвих зусиль: регулюйте довжину волосся всього лиш одним рухом насадки. Виставляйте довжину від 0,7 до 21 мм та регулюйте її навіть під час самої стрижки. З Enchen Boost легко стригти навіть без досвіду.
✅ ЯКІСНІ НОЖІ
Спеціальне нанопокриття та високий ступінь твердості роблять керамічні ножі надгострими в роботі. Керамічні ножі ковзають з мінімальним тертям, не нагріваються та в 1.6 раза твердіші за такі ж вироби з нержавіючої сталі. Окремо варто відзначити тиху роботу машинки — рівень робочого шуму становить всього 55 дБ.
✅ 2 РЕЖИМИ РОБОТИ
Потужний електродвигун Boost280 та частотний перетворювач гарантують стабільну та надійну роботу. Машинка має 2 режими швидкості для комфортного використання. Звичайний режим на 4500 оборотів за хвилину підійде для нормального та м'якого волосся. Для густого волосся та грубих волосин рекомендуємо використовувати турборежим на 5800 оборотів (за допомогою подвійного натискання). Enchen Boost — ідеальне рішення для будь-якого волосся.
✅ БЕЗПЕКА
Ножі машинки мають заокруглені кути, завдяки чому стрижка завжди буде безпечною: ризик порізатися зводиться до нуля. Будь-який кут, будь-який правильний чи неправильний рух не нашкодить — про це подбав виробник. Сміливо обирайте Enchen, адже ця машинка підійде як для досвідченого користувача, так і новачка в перукарській справі.
✅ ПРОДУМАНА СИСТЕМА
Спеціальна система інтелектуального керування витратою енергії забезпечує викоку енергоефективність та відсутність "заїдання". Система ESM (Energy Smart Manager) контролює живлення та швидкість роботи електродвигуна. Так, висока швидкість зберігається навіть при низькому заряді акумулятора. Окрім цього, система ESM захищає акумулятор під час зарядки. Про рівень заряду машинки інформує світлодіодний індикатор. Всього 1,5 години швидкої зарядки та до 90 хвилин безперервної роботи!
⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Призначення: стрижка голови.
• Потужність: 5 Вт.
• Матеріал лез: кераміка.
• Мінімальна довжина стрижки: 0.7 мм.
• Максимальна довжина стрижки: 21 мм.
• Живлення: акумулятор.
• Тип установки довжини: телескопічні насадки.
• Час зарядки акумулятора: 120 хв.
• Додатково: 2 режими стрижки: стандартний (4500 об/хв) і турбо (5800 об/хв).
• Номінальна напруга: 5 В.
• Рівень шуму: 55 дБ.
• Роз'єм: Type-C USB.
• Матеріал корпуса: пластик.
• Колір: чорний / білий.
• Країна виробник: Китай.
• Габарити: 164 x 43 мм.
• Вага: 142 г.
⪼ Комплектація
• Машинка для стрижки.
• Кабель.
• Масло.
• Щіточка для чищення.
• Інструкція.
• Гарантійний талон та товарний чек.











| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Enchen |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество насадок | 1 |
| Регулировка длины | Поворотный регулятор |
| Минимальная длина стрижки | 0.7 мм |
| Максимальная длина стрижки | 21 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Керамика |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Скорость мотора | 5800 об/мин |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 120 мин |
| Время заряда аккумулятора | 1.5 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Дорожный футляр | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Вес | 0.142 кг |
| Основные атрибуты | |
| Функции | Ежедневная чистка (3D) |
| Технология чистки | Пульсирующая, Звуковая, Ультразвуковая |
| Количество скоростей | 3 |
| Форма основной насадки | вытянутая |
| Количество пульсаций в минуту | 16500 |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір | Білий (White) |
- Цена: 459 ₴





