-9%
Одноканальнe реле Aqara Single Switch Module T1 No Neutral (DLKZMK12LM / SSM-U02) HomeKit без нульової лінії
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01285
1 165 ₴
1 065 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 098-58-00Менеджер
Одноканальне реле Aqara T1 без нульової лінії
Aqara Single Switch Module T1 No Neutral
DLKZMK12LM

☑️ Для роботи реле потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub / Aqara Hub E1 / Aqara Hub M1S / Aqara Hub M2 / Aqara Hub G3 / Aqara Hub G2H / Aqara Hub G2H Pro / Xiaomi Mi Gateway 1/2/3 (Mi Smart Home Hub).
❗️Реле працює без нульової лінії❗️
❗️Підключення та користування пристроєм можливе за умови
виставленого регіону "Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
протягом 2-х робочих днів 📦
без передплат 🚚
на всі товари ✅

Aqara T1 –
потужне одноканальне реле для керування освітленням, вентиляцією та іншими приладами розумного дому зі збереженням роботи фізичного одноклавішного вимикача. Окрім дистанційного вмикання та вимикання можна налаштовувати автоматизації реле, контролювати актуальний стан та динаміку енергоспоживання приєднаних пристроїв.
❗️Модель DLKZMK12LM без нульової лінії ❗️

✅ ПРАЦЮЄ В HOMEKIT
✅ ZIGBEE З'ЄДНАННЯ
✅ ЗОВНІШНЯ АНТЕНА ДЛЯ ПОКРАЩЕНОГО СИГНАЛУ
✅ ІНДИКАТОР ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ
✅ КОНТРОЛЬ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ ПРИСТРОЇВ
✅ МAX ПОТУЖНІСТЬ – 1250W
✅ MAX СТРУМ – 5А

• З'єднання: Zigbee 3.0;
• Додатки: Aqara Home, Apple HomeKit.
• Використання на вулиці: ні;
• Вхідна напруга: 100-250 В (50 Гц);
• Максимальне навантаження: 5А/1250 Вт;
• Живлення від мережі;
• Легке встановлення;
• Компактний розмір: 42.9 х 40 х 19.9 мм;
• Матеріал: пластик;
• Колір: білий;
• Вага: 50 г
⫸ Комплектація:
• Одноканальний модуль реле Aqara Single Switch Module T1 No Neutral (DLKZMK12LM);
• Інструкція.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Белый |
| Напряжение | 220 В |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальный ток | 5 А |
| Режимы работы | Таймер, Триггерный, Центральный замок |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 42.9 мм |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 19.9 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| ЖК дисплей | False |
| Масса | 45 г |
- Цена: 1 065 ₴
- Способ упаковки: Aqara Single Switch Module T1 No Neutral без нульової лінії HomeKit (DLKZMK12LM)










