
Розумний Wi-Fi подовжувач Meross Smart Power Strip 4USB(MSS425FHK) Apple HomeKit Amazon Alexa Google Assistant
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01300
1 899 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 098-58-00Менеджер
РОЗУМНИЙ ПРОДОВЖУВАЧ
Meross Smart Power Strip EU
MSS425FHK

протягом 2-х робочих днів 📦
без передплат 🚚
на всі товари ✅

🔹 4 розетки
🔹 4 USB-порти
🔹 кабель завдовжки 1.8 м
🔹 підтримка Apple HomeKit, Amazon Alexa,
🔹 Google Home, Smart Things
🔹 Захист від перенапруги та перевантаження
🔹 4 інтелектуальні порти та 4 незалежні розумні розетки
🔹 Встановлення розкладу роботи розеток та портів
🔹 Налаштування таймерів роботи розеток та портів
КОЖНА З РОЗЕТОК НЕЗАЛЕЖНА –
НАЛАШТУВАННЯ КОЖНОГО З ПІДКЛЮЧЕНИХ ПРИЛАДІВ ІНДИВІДУАЛЬНЕ

✅ 4 розетки та 4 USB-порти
Продовжувач вирізняється 4 розетками з індивідуальним керуванням і 4 згрупованими USB-портами (загалом до 4,0 А для чотирьох портів USB). Заряджайте телефон, планшет та інші USB-гаджети за допомогою розумного продовжувача.
✅ Дистанційне керування
Керуйте 4 незалежними розетками і 4 згрупованими портами USB з будь-якого місця в будь-який час за допомогою програми Meross App / Apple HomeKit.
✅ Голосове керування
Голосове керування працює з Apple HomeKit, Siri, Amazon Alexa, Google Home і SmartThings. Маєте зайняті руки? Керуйте голосом – легко та зручно вимикайте чи вмикайте під'єднані пристрої.
✅ Розклад та таймер роботи
Налаштовуйте роботу розеток та портів саме так, як Вам зручно: разом чи окремо, вранці чи ввечері.
✅ Безпека
Meross Smart Power Strip виготовлено із вогнетривкого матеріалу схваленого для безпеки та гарантії якості (із сертифікацією CE та RoHS). Розумний продовжувач підтримує будь-який домашній пристрій до 10 А.


⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
► Вхідні дані:
• ЄС: 100-250 В~, 50/60 Гц, 10,0 А.
► Вихід:
• EU: 100-250 В~, 50/60 Гц, max навантаження 13,0 А.
• 5 В ⎓ 2,4 А для одного порту USB
• 5 В ⎓ 4,0 А для чотирьох портів USB
► Порт:
• 4 х розетки змінного струму
• 4 порти USB
► Кнопка:
• 1 кнопка включення/вимкнення,
• Натисніть і утримуйте протягом 5 секунд, щоб почати процес скидання до заводських налаштувань.
► СВІТЛОДІОДИ:
• 1 індикатор стану.
• 4 світлодіодних розетки
• 1 індикатор живлення USB
► Розміри (Ш x Г x В):
• EU/FR: 28 x 6 x 4 см (без шнура живлення).
► Шнур живлення:
• 1,8 м.
► Антена:
• Одна внутрішня антена.
► Бездротові стандарти:
• IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 ГГц, 1T1R.
► Бездротова безпека:
• Підтримка 64/128 біт WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK,
• *Не підтримує Enterprise Wi-Fi.
► Сертифікати:
• ЄС/Франція/Великобританія: CE, RoHs, WEEE.
► Системні вимоги:
• Смартфон під керуванням iOS 9* або новішої версії, Android 4.1 або новішої версії,
• Існуюча мережа Wi-Fi,
• * Для версії HomeKit потрібна iOS 13.0 або новішої версії.
► Навколишнє середовище:
• Робоча температура: 0°C~40°C (32°F~104°F),
• Температура зберігання: -40°C~70°C (-40°F~158°F),
• Робоча вологість: 10%~90% без конденсації,
• Вологість зберігання: 5%~90% без конденсації.
⫸ Завантажити онлайн інструкцію:
• Multi-language - Англійська, Німецька, Іспанська, Італійська, Французька (натисніть на текст для відображення)
⫸ Комплектація:
• Розумний Wi-Fi подовжувач Meross Smart Power Strip MSS425FHK (EU Version),
• Інструкція.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | B&G |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Белый |
| Заземление | Да |
| Защитная крышка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Защитные шторки | Да |
| Технические характеристики | |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Частота тока | 60 Гц |
| Основные атрибуты | |
| Количество разъемов | 1 |
| Возможность подзарядки от USB | True |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Способ установки | Накладной |
| Вес | 700 г |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 280 мм |
- Цена: 1 899 ₴
- Способ упаковки: ► Комплектація: • Розумний Wi-Fi подовжувач Meross Smart Power Strip MSS425FHK (EU Version), • Інструкція.





