влевовправо
-8%
Розумне реле Meross Smart Wi-Fi Switch (MSS710HK) Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, SmartThings
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01301
649 ₴
599 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
РОЗУМНЕ РЕЛЕ
Meross Smart Wi-Fi DIY Switch
MSS710HK
Apple HomeKit ▪️ Amazon Alexa ▪️ Google Assistant ▪️ SmartThings
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅

РОЗУМНЕ РЕЛЕ
Meross Smart Wi-Fi DIY Switch
MSS710HK
-
Управління пристроями: вмикайте та вимикайте електроніку будь-де в будь-який час за допомогою програми Meross / Apple Home App.
-
Голосове керування: працює з Apple HomeKit, Siri, Amazon Alexa та Google Assistant для керування голосом.
-
Таймер: створюйте розклади ввімкнення / вимкнення або встановлюйте таймери роботи, для автоматичної роботи пристроїв.
-
Перевірка статусу підключених пристроїв з будь-якого місця.
-
Сертифікація Apple HomeKit.



⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
► Вхідні дані:
• ЄС/FR: 90-250 В~, 50/60 Гц, 10,0 А.
► Вихід:
• 90-250 В~, 50/60 Гц, максимальне навантаження 10,0 А.
► Кнопка:
• Кнопка вмикання/вимикання,
• Натисніть і утримуйте протягом 5 секунд, щоб почати процес скидання до заводських налаштувань.
► СВІТЛОДІОДИ:
• 1 індикатор стану.
► Розміри (Ш x Г x В):
• EU/FR: 9,6 x 4,7 x 2,4 см.
► Антена:
• Одна внутрішня антена.
► Бездротові стандарти:
• IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 ГГц, 1T1R.
► Бездротова безпека:
• Підтримка 64/128 біт WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK,
• *Не підтримує Enterprise Wi-Fi.
► Сертифікати:
• ЄС/Франція/Великобританія: FCC, CE, RoHS, WEEE.
► Комплектація:
• Розумне реле Meross Smart Wi-Fi Switch (MSS710HK),
• Інструкція.
► Системні вимоги:
• Смартфон під керуванням iOS 9* або новішої версії, Android 4.1 або новішої версії,
• Існуюча мережа Wi-Fi,
• * Для версії HomeKit потрібна iOS 13.0 або новішої версії.
► Навколишнє середовище:
• Робоча температура: 0°C~40°C (32°F~104°F),
• Температура зберігання: -40°C~70°C (-40°F~158°F),
• Робоча вологість: 10%~90% без конденсації,
• Вологість зберігання: 5%~90% без конденсації.
⫸ Завантажити онлайн інструкцію:
• English - Англійська (натисніть на текст для відображення)
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 24 мм |
| Длина | 96 мм |
| Высота | 47 мм |
| Основные | |
| Напряжение | 220 В |
| Производитель | B&G |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Номинальный ток | 10 А |
| Режимы работы | Таймер, Триггерный, Центральный замок |
| Применение | Для бытовых приборов |
| Радиус действия | 50 м |
| Рабочая частота | 60 МГц |
| Дополнительные характеристики | |
| ЖК дисплей | False |
| Масса | 72 г |
- Цена: 599 ₴
- Способ упаковки: ► Комплектація: • Розумне реле Meross Smart Wi-Fi Switch (MSS710HK), • Інструкція.







