влевовправо
-4%
Розумний термостат Meross Smart Wi-Fi Thermostat (MTS200HK) Apple HomeKit для електричного підігріву підлоги
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01312
2 435 ₴
2 335 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Meross Smart Wi-Fi Thermostat (MTS200HK) Apple HomeKit (EU) - Розумний Wi-Fi термостат для електричного підігріву підлоги.
• Works with Apple HomeKit, Siri, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings.
⫸ Опис можливостей:
• Сумісний з більшістю електричних систем теплих підлог. Керуйте з будь-якого місця за допомогою Інтернету в будь-який час. Працює з Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant і SmartThings.
• Точність температури 0,5℃ з регульованою температурою 5-35℃.
• Чисто біле світлодіодне підсвічування, покрите елегантною скляною панеллю. Мінімалістичний дизайн, який підходить до будь-якого стилю оформлення.
• Заощаджуйте витрати на опалення за допомогою розумного графічного графіка 7x24 години. Ніколи не турбуйтеся про те, що приїдете додому з холодною кімнатою або виходите з дому з системою опалення.
• Функція виявлення відкритого вікна. Автоматично зупиняє опалення при виявленні відкритого вікна. Заощаджуйте більше на рахунку за опалення.
• Подвійна сенсорна система, вбудований датчик температури для точного вимірювання температури повітря, зовнішній датчик температури для захисту від перегріву підлоги.
⫸ Характеристики:
► Розміри:
• 86 x 86 x 42 мм
► Система опалення:
• працює з системою електричного опалення
► Вхідні дані
• 100-250 В~, 50/60 Гц, 16 А
► Вихід
• Максимальне навантаження 16А
► Діапазон заданих точок
• 5~35℃
► Точність
• ±0,5 ℃
► Бездротові стандарти
• IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 ГГц
► Сертифікати
• CE, RoHs, WEEE
► Комплектація:
• 1 x Smart Wi-Fi термостат
• 1 х посібник користувача
• 1 x датчик (β=3950 R25℃=10KΩ)
• 4 х гвинти
► Системні вимоги
• Смартфон з iOS 13.0 або новішої версії, Android 4.1 або новішої версії
• Існуюча мережа Wi-Fi
► Навколишнє середовище
• Робоча температура: 0°C~40°C (32°F~104°F)
• Температура зберігання: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
• Робоча вологість: 10%~90% без конденсації
• Вологість зберігання: 5%~90% без конденсації
Споживання електроенергії:
• < 1 Вт.
⫸ Завантажити онлайн інструкцію:
• English - Англійська, Німецька, Французька, Іспанська, Італійська (натисніть на текст для відображення)
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливий продаж оптом. ⪡
⪢ За консультацією стосовно будь-яких деталей звертайтеся до наших менеджерів у чаті та в телефонному режимі. ⪡
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Meross |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная температура регулирования | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Да |
| Вес | 0.3 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Приложение на iOS |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Интерфейс | Проводной |
| Радиус действия | 50 м |
| Голосовое управление | Да |
| Поддержание сервисов | Google Home, Amazon Alexa |
| Термозащита | Да |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 86 мм |
| Высота | 86 мм |
| Ширина | 42 мм |
- Цена: 2 335 ₴
- Способ упаковки: Meross Smart Wi-Fi Thermostat (MTS200) Apple HomeKit - Розумний Wi-Fi термостат для електричного підігріву підлоги. ► Комплектація: • 1 x Smart Wi-Fi термостат • 1 х посібник користувача • 1 x датчик (β=3950 R25℃=10KΩ) • 4 х гвинти










