влевовправо
-6%
Розумна розетка Aqara Smart Plug EU (SP-EUC01) Socket ZigBee 3.0 Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01330
1 555 ₴
1 455 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
AQARA SMART PLUG (SP-EUC01)
🌎 міжнародна версія 🌏
☑️ Для роботи розетки Aqara потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3, Mi Gateway 3 (Mi Smart Home Hub) та інші.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

AQARA SMART PLUG –
розетка, що допоможе керувати пристроями розумно: вдома чи дистанційно, з телефона, у сценаріях чи за графіками.
🔵
Дистанційне керування
Поспішали й забули вимкнути вентилятор чи лампу? Не проблема – вимкніть будь-який пристрій дистанційно в Aqara Home чи HomeKit. 🔵
Графіки роботи
Налаштовуйте час роботи пристроїв: нехай кондиціонер вимикається, коли Ви йдете на роботу, і вмикається за пів години до Вашого приходу.
🔵
Сценарії
Налаштовуйте сценарії роботи з іншими пристроями. Нехай, наприклад, лампа, підключена в розетку спрацьовує після спрацювання датчика руху.
🔵
Моніторинг електроспоживання
Розетка відстежує спожиту електроенергію – тепер Ви можете переглядати витрати за тиждень чи місяць та коригувати їх
🔵
Захист від перевантаження
За умови перевищення потужності навантаження (2300 Вт) чи температури розетка автоматично відмикається від живлення задля уникнення небезпеки. 🔵
Безпека
Aqara Plug виготовлено з вогнестійкого матеріалу класу V-0, тож вона безпечний та надійний. Окрім цього, розетку оснащено захистом для запобігання ураженню електричним струмом.

⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Модель: SP-EUC01 (EU);
• Максимальна потужність: 2300 Вт;
• Максимальна сила струму: 10 А;
• Робоча напруга: 250 В;
• Екосистема: Aqara Home ;
• Керування зі смартфона: через централь ;
• Функції: моніторинг енергоспоживання ;
• Особливості: захист від перегріву;
• Інтерфейси та протоколи: ZigBee 3.0;
• Колір: білий;
• Робоча температура: 0°C ~ 35°C;
• Робоча вологість: 0% ~ 95% RH, без конденсації.
• Розміри: 62 × 62 × 77.5 мм.
⫸ Комплектація:
• Aqara Smart Plug EU (SP-EUC01);
• Інструкція.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Количество разъемов | 1 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Номинальный ток | 10 А |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Заземление | Да |
| Защитная крышка | Нет |
| Защитные шторки | Да |
| Вес | 100 г |
| Состояние | Новое |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 62 мм |
| Высота | 62 мм |
| Ширина | 77.5 мм |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Способ установки | Накладной |
- Цена: 1 455 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Комплектація: • Aqara Smart Plug EU (SP-EUC01); • Інструкція.








