
TV-Приставка Tanix X4 4/32GB S905X4 Android 11 (Smart TV BOX, Андроид СмартТВ Приставка, Андроїд тв бокс)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01307
1 650 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 098-58-00Менеджер
Tanix X4 4/32GB – новинка серед TV-Приставок, що працює на версії Android 11, що забезпечує плавну роботу інтерфейсу та вдосконалені налаштування додатків. Розроблена на базі 4-ядерного процесор Amlogic S905X4 із тактовою частотою до 2,0 ГГц, оперативна пам'ять на 4gb, внутрішня пам'ять на 32gb та надійний дводіапазонний Wi-Fi b/g/n/ac 2.4 / 5.8 ГГц модуль, Bluetooth 4.2, потужний графічний прискорювач Cortex™ A55 Mali-G31 MP2 «Dvalin», а також підтримка AV1 відео кодека – усе це про сучасну ТБ-приставку Tanix X4.
+ Онлайн-кінотеатр та 230 каналів у подарунок!*
(*місячний пакет офіційного телебачення та фільмів у сервісі Sweet.TV до кожного замовлення TV-приставки)
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
на всі товари ✅
⫸ Характеристики:
|
|
|
|
|
![]() |
|
Операційна система |
Процесор |
Відеопроцесор |
Оперативна пам'ять |
Вбудована пам'ять |
|
Android 11.0 |
4-ядерний Amlogic S905X4 (Cortex-A55) 2,0 ГГц |
Davlin MP2 Mail-G31 GPU |
4GB LPDDR4 |
32GB EMMC |
⪢ Наш магазин займається TV-приставками вже понад 8 років❤️ За цей отримали багато відгуків та побажань від наших клієнтів та розробили 2 варіанти додаткових послуг. Оберіть Ваш варіант та насолоджуйтеся переглядом ⤵️
1️⃣ SLIMBOX Android TV 💰 50 грн ✅
Широкий спектр можливостей та зручніше управління приставкою. Ваша приставка отримає ROOT права, а також інтерфейс популярних Xiaomi Mi Box S або Xiaomi Mi Stick 4k за значно доступнішу ціну. Чудовий вибір для досвідченого користувача, а також для дітей чи людей поважного віку: керування цією версією простіше та зрозуміліше.
2️⃣ Повне налаштування + SLIMBOX 💰 150 грн ✅
На приставці вже буде встановлено перевірені НАЙЗРУЧНІШІ програми з вмістом ЛИШЕ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ. Вас чекає МАСШТАБНИЙ світ контенту та насолода від перегляду, адже ми зібрали для вас все найкраще. Оптимізований інтерфейс на основі Android TV Slimbox з усіма необхідними налаштуваннями, повністю українізоване наповнення пристрою, визначені плеєри та встановлені українські торент-трекери. Повірте, з 8-річним досвідом у сфері TV-приставок, ми знаємо, що вам сподобається :)

Незалежно від обраного пакету налаштувань, Ви отримаєте промокод на місяць у сервісі офіційного телебачення Sweet.TV. Понад 230 каналів та 10 тисяч фільмів у високій якості!
Із нашою TV-приставкою Ви забудете про комп'ютер чи ноутбук! Операційна система Android забезпечує швидку роботу браузера, завантаження файлів усіх форматів та відкриття Web-сайтів у повному розмірі на Вашій TV-приставці. Віртуальна клавіатура передбачає можливість використання звичайної дротової миші чи бездротового аеропульта, що дозволяє вводити текст із будь-якого місця на відстані до 10 метрів, незважаючи на перепони - стіни, дивани, двері тощо.
|

• Оперативна пам'ять: 4GB LPDDR4.
• Постійна пам'ять ROM: 32GB EMMC.
• Процесор: Amlogic S905X4 with Quad-Core Cortex-A55 12nm, , 2.0GHz.
• Графічний процесор: ARM Mali-G31MP2 Open GL ES 3.2 Vulkan 1.0.
• Мережа: 2.4G+5.8G The wireless module complies with IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, Gigabit Ethernet LAN (1000Mbps).
• Роз'єми: HDMI 2.1 - 1 шт (4K, HDR), USB 3.0 - 1 шт, USB 2.0 - 1 шт, MicroSD, S/PIDIF, Ethernet.
• Bluetooth 4.2.
• Багатомовний інтерфейс.
• Відеокодеки - AV1 Video Codec Support, VP9 Profile-2 до 4K 60 к/с , 10-бітний H.265 до 4K 60 к/с , AVS2-P2 до 4K 60 к/с , H.264/AVC до 4K 30 к/с , H.264 MVC до 1080p60, MPEG -4 ASP до 1080p60 (ISO-14496) та інші.

⪼ Максимальна комплектація та всі необхідні документи на техніку
• Пульт.
• Блок живлення (євророзетка) 5V, 2.5A.
• HDMI кабель.
• Інструкція.
• Гарантійний талон та товарний чек.
• Промокод на місяць телебачення від Sweet TV у подарунок.

• AV тюльпани 3.5mm - 3RCA;
• Налаштування від магазину SELLBOT.
\







⪢ Не гайте часу! Поки Ви думаєте, хтось уже насолоджується перевагами TVBOT-приставки! Відкривайте нові можливості із TV BOX! ⪡
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Tanix |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащение | IPTV, Smart TV, TV-тюнер, Доступ в интернет, Караоке, Флеш накопитель, mini PC |
| Портативный | Да |
| Выходы | HDMI, 5.1 аудио, Цифровой оптический/коаксиальный, Jack 2.5/3.5 mm, RCA |
| Интерфейсы | Ethernet, Bluetooth, DLNA, Wi-Fi, USB |
| Многоканальный звук | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Pro Logic II, DTS, DTS-HD |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 111 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Высота | 22 мм |
| Встроенная память | 32Гб |
| Дополнительные характеристики | |
| Операционная система | Google Android |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Количество USB-портов | 4 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 6 Місяців |
| Комплектація | Приставка TV BOX, пульт, блок живлення (євророзетка), HDMI кабель, інструкція |
| Процесор | Amlogic S905X4 (4ядер) |
| Процессор | Amlogic S905X4 (4ядер) |
| Виробник | Tanix |
| Модель | X4 |
| Операційна система | Android 11 |
| Додаткова пам'ять | MicroSD до 64 ГБ, підключення USB Flash або жорсткого диска |
| Мережа | WiFi 2.4GHz/5GHz дводіапазонний 802.11 b/g/n/ac, LAN -1000Mbit/s, Bluetooth 5.0 |
| Роз'єми | HDMI 2.1 - 1 шт (4K, HDR), USB 3.0 - 1 шт, USB 2.0 - 1 шт, IR (виносний IR-порт), MicroSD, AV-RCA (аудіо-відео вихід, тюльпани), Оптичний S/PIDIF, Ethernet |
| Центральний процесор | Amlogic S905X4 (Cortex A55) / 4 ядра / 2.0ГГц |
| Відеопроцесор | Davlin MP2 Mail-G31 GPU |
| Оперативна пам'ять (RAM) | 4 ГБ |
| Вбудована пам'ять (ROM) | 32 ГБ |
| Налаштування | Без додаткових налаштувань |
- Цена: 1 650 ₴
















