влевовправо
-8%
Розумне реле Meross Smart Wi-Fi In-Wall Switch (MSS810HK) Apple HomeKit Amazon Alexa Google Assistant
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01362
599 ₴
549 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
⫸ Meross Smart Wi-Fi In-Wall Switch (MSS810HK) (EU Version), Classic Version, Support Apple HomeKit, Siri, Amazon Alexa, Echo, Google Assistant, Nest Hub and SmartThings, App Control, Timer, No Hub Needed - Розумний Wi-Fi перемикач / реле.
⫸ Опис можливостей:
⫸ Meross Smart Wi-Fi In-Wall Switch (MSS810) Apple HomeKit•
• Перетворіть звичайний вимикач на розумний.
• Дистанційно вмикайте та вимикайте світло чи вентилятори за допомогою програми Meross.
• Працює з Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant і SmartThings.
• Створіть розклад увімкнення / вимкнення або налаштуйте автоматичне вимикання таймерів.
• Працює з Wi-Fi, який у вас уже є. Концентратор не потрібен.
• Працює в Apple HomeKit.
• Потрібен нульовий провід (синій провід).
⫸ Характеристики:
• Вхід: 100-250 В~, 50/60 Гц
• Потужність: 400 Вт макс. для INC
- 150 Вт макс. для CFL і LED
• Розміри (Ш x Г x В): 5,0 x 4,6 x 1,9 см
• Антена: одна внутрішня антена
• Перемикач: 1-канал 1-клавіша
• Бездротові стандарти: IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 ГГц, 1T1R
• Бездротова безпека: підтримка 64/128 біт WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3
- *Не підтримує Enterprise Wi-Fi.
• Сертифікати: CE, RoHS, WEEE
• Системні вимоги: смартфон під управлінням iOS 10* або пізнішої версії, Android 6.0 або пізнішої версії
- Існуюча мережа Wi-Fi
- *Версія HomeKit вимагає iOS 13.0 або новішої версії.
• Робоча температура: 0°C~40°C (32°F~104°F)
• Температура зберігання: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
• Робоча вологість: 10%~90% без конденсації
• Вологість при зберіганні: 5%~90% без конденсації
⫸ Комплектація:
• Реле Meross Smart Wi-Fi In-Wall Switch (MSS810);
• Етикетка для дроту;
• Інструкція;
• Дріт.
⫸ Питання / відповіді:
• Чи можу я керувати кількома лампами за допомогою цього перемикача?
Поки загальна потужність менше 400 Вт, ви можете керувати кількома лампами.
• Чи може цей комутатор працювати з традиційним двоканальним комутатором?
Ні. Цей пристрій може працювати лише з однополюсним/однополюсним перемикачем.
⫸ Завантажити онлайн інструкцію:
• Інструкція Multi-language - Англійська, Німецька, Іспанська, Італійська, Французька (натисніть на текст для відображення)
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливі гуртові ціни. ⪡
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Способ установки | Накладной |
| Количество разъемов | 1 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Номинальный ток | 16 А |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 60 Гц |
| Заземление | Да |
| Защитная крышка | Нет |
| Защитные шторки | Да |
| Вес | 157 г |
| Состояние | Новое |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 67 мм |
| Высота | 67 мм |
| Ширина | 59 мм |
- Цена: 549 ₴
- Способ упаковки: Meross Smart Wi-Fi In-Wall Switch (MSS810HK) (EU Version), Classic Version, Support Apple HomeKit, Siri, Amazon Alexa, Echo, Google Assistant, Nest Hub and SmartThings, App Control, Timer, No Hub Needed









