влевовправо

Автомобільний зарядний пристрій Baseus Digital Display Dual USB 4.8A 24W Gray VCBXA-S (CCBX-0G)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01370
250 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Baseus Digital Display Dual USB 4.8A 24W Gray VCBXA-S (CCBX-0G) - Автомобільний зарядний пристрій.
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
|
|
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
⫸ Опис:
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Digital Display Dual USB 4.8A Car Charger 24W – мініатюрний автомобільний зарядний пристрій з дисплеєм та двома вихідними USB портами, що працюють одночасно. З ним Вам більше не доведеться вирішувати: чи спочатку поставити телефон на зарядку або відразу підключити відеореєстратор. Завдяки крихітним розмірам та простому дизайну, воно чудово впишеться в інтер'єр будь-якого автомобіля і не заважатиме в салоні. Підтримка технології Quick Charge 3.0 забезпечить прискорене заряджання сумісних мобільних апаратів.
Baseus Dual QC працює від напруги 12-24 В. Підійде для більшості існуючих типів автомобілів. Для початку заряджання адаптер вставляється в прикурювач, а потім в один із його роз'ємів – рідний USB-провід від телефону.
Використання негорючих матеріалів та вбудована багаторівнева система захисту від стрибків напруги та короткого замикання, захист від перегріву – роблять використання цього аксесуара безпечним. Baseus Dual QC автоматично визначає оптимальні параметри, необхідні для ефективної та безпечної зарядки кожного гаджета. Аксесуар сумісний з більшістю пристроїв, для заряджання яких використовується кабель USB.
⫸ Характеристики:
• Модель: Digital Display Car Charger Dual USB 4.8A 24W (CCBX-0G);
• Тип: автомобільний зарядний пристрій;
• Вхідна напруга: DC 12 - 24 В;
• Кількість USB-портів: 2 x USB Type-A (F);
• Вихідна напруга: DC 5 В;
• Вихідний струм, до: 4.8 А;
• Індикація: LED дисплей;
• Захист пристроїв:
- від короткого замикання;
- від перевантаження;
- від перепадів напруги;
• Матеріал: алюміній, пластик;
• Розміри: 59.5 x 34 x 34 мм;
• Вага: 28 г;
• Колір: темно-сірий.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Для устройств | HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi, HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu |
| Подключение устройства | 2 USB разъема |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Baseus |
| Номинальная сила тока | 4.5 А |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 34 мм |
| Длина | 59.5 мм |
| Глубина | 34 мм |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 12 В |
| Цвет | Серый |
| Основные | |
| Вид | Зарядное устройство |
- Цена: 250 ₴
- Способ упаковки: Автомобільний зарядний пристрій Baseus Digital Display Dual USB 4.8A 24W Gray VCBXA-S (CCBX-0G)











