влевовправо

Оригінальний павербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 10000mAh 22.5W Black (PB100DPDZM, BHR5884GL, BHR5079CN)
- Нет в наличии
- Код: 01390
949 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Оригінальний павербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 10000mAh 22.5W Black (PB100DPDZM, BHR5884GL, BHR5079CN)
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Опис:
Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 10000mAh 22.5W швидко зарядить до трьох пристроїв одночасно. Підтримка технології Qualcomm Quick Charge 3.0, максимальна потужність 22,5 Вт і мікрострум для заряджання переносних пристроїв.
Велика ємність
Повна ємність акумулятора 10000 мАг, його вистачить на 1,5 зарядки Xiaomi 11, 1,4 заряду Redmi K40 Pro або майже два повних заряди iPhone 13.
Три вихідні порти
Power Bank має три порти для зарядки пристроїв. Для USB-A і один USB-C. З його допомогою можна заряджати планшети, смартфони, фітнес-браслети, навушники та інші пристрої.
Підтримка швидкого заряджання
Зовнішній акумулятор підтримує різні протоколи швидкого заряджання, як-от PD, QC3 та інші.
Корпус із металу
Міцний корпус з алюмінієвого сплаву не боїться падінь і подряпин.
Підтримка низького струму
Подвійне натискання кнопки заряду переведе акумулятор у режим заряджання низьким струмом для правильного заряджання переносних пристроїв.
Кабель у комплекті
У комплекті з акумулятором постачається кабель USB-A - USB-C для швидкого заряджання пристроїв.
⫸ Характеристики:
• Ємність: 10000 мА·год;
• Енергетична ємність: 37 Вт·год;
• Підтримка швидкої зарядки: Power Delivery 3.0 / Qualcomm Quick Charge 3.0 / Samsung AFC / Huawei FCP / Huawei SCP / Oppo VOOC;
• Вихідні порти: 1 × USB-C / 2 × USB-A;
• Вихідний струм: USB-C 5V/3A, 9V/2.23A, 12V/1.67A, 10V/2.25A, USB-A 5V/3A, 9V/2.23A, 12V/1.67A, 10V/2.25A;
• Тип батареї: Li-Polymer;
• Джерело/порт заряду вбудованої батареї: USB-C;
• Розміри: 147.8 × 73.9 × 15.3 мм;
• Вага: 336 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Набор переходников | Нет |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Входное напряжение | 5 В |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Выходной ток | 10000 мА |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 336 г |
| Ширина | 73.9 мм |
| Длина | 15.3 мм |
| Высота | 147.5 мм |
- Цена: 949 ₴












