влевовправо

Автомобільний Інвертор Baseus 150W Inverter (220V CN/EU) DC-AC перетворювач (CRNBQ-A01)
- Нет в наличии
- Код: 01392
1 099 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Інвертор Baseus 150W Inverter (220V CN/EU) DC-AC перетворювач
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
|
|
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
Автомобільний інвертор Baseus In-car Inverter 150W дозволить вам мати джерело підключення до мережі, де б ви не знаходилися. Модель оснащено цифровим дисплей, що відображає рівень потужності струму. Пристрій захищено від перегрівання, перепадів напруги, перезаряджання та коротких замикань. Не потрібно шукати перехідники - тут вже є порти різного типу, як USB, так і Type-C. Можна заряджати декілька пристроїв водночас. Технологія швидкої зарядки зекономить час, а функція інтелектуального визначення пристрою обере потужність, потрібну для Вашого пристрою.
· Швидка зарядка;
· Інтелектуальне розпізнавання потужності пристрою;
· Одночасне заряджання кількох пристроїв;
· Захист від перепаду напруги, перегрівання та коротких замикань.
⫸ Характеристики:
• Модель: CRNBQ-A01;
• Колір: чорний;
• Вхідний роз'єм прикурювача: 12В;
• Макс. потужність АС-роз'єму: 150 Вт;
• Макс. потужність роз'ємів USB, Type-C: 30 Вт;
• Розміри: 68x178x37 мм;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.52 г |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Длина | 46.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Число каналов | 2 |
- Цена: 1 099 ₴





