
Оригінальний павербанк Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000mAh Black (PB200SZM, BHR5121GL, BHR5080CN)
- Нет в наличии
- Код: 01388
2 399 ₴
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
⫸ Оригінальний павербанк Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000mAh Black (PB200SZM, BHR5121GL, BHR5080CN)
протягом 2-х робочих днів 📦
без передплат 🚚
на всі товари ✅
Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000mAh - потужна модель, що дозволить зарядити навіть ноутбуки. Чудовий подарунок для тих, хто багато подорожує та активно користується технікою.
Ємність павербанка складає 20 000 мАг. Для зарядки інших пристроїв має аж три порти (два USB-А і 1 Type-C), а тому дасть змогу одночасно зарядити кілька гаджетів. Для зарядки самого павербанка використовує порт USB Type-C.

- потужність 50 Вт;
- три порти для зарядки;
- мінімалістичний дизайн.

Порт Type-C призначений для швидкого заряджання потужних електронних пристроїв, включаючи новітні моделі MacBook Pro, Mi Notebook та Nintendo Switch. Легке вирішення ваших повсякденних потреб у зарядці.

Порти USB-A можуть заряджати такі пристрої як навушники Bluetooth та фітнес-браслети Mi. Ніхто не залишиться без енергії з цим павербанком.

Завдяки УФ-обробці інтегрована кришка повербанка гладка на дотик. Аксесуар має гарний і лаконічний вигляд, доповнюючи інші пристрої.

Повербанк не тільки швидко заряджає інші пристрої. Він використовує порт типу C для власної швидкої зарядки. З максимальною вхідною потужністю 45 Вт порт типу C дозволить зарядити повербанк до 100 % приблизно за 4,5 години (з використанням сумісного кабелю).

Можливість одночасного заряджання трьох пристроїв з одним портом типу C та двома портами USB-A. Наприклад можна поповнити заряд смартфону, планшету і навіть ігровій консолі Nintendo Switch. При використанні окремо порт типу C здатний підтримувати високу потужність пристроїв, включаючи ноутбуки Mi та MacBook.

Високоточні датчики ємності та індуктивності, а також удосконалені мікросхеми забезпечують додаткову безпеку, підвищену швидкість перетворення та стабільність напруги розряду. Будьте спокійні за щоденну зарядку.
⫸ Характеристики:
• Ємність: 20000 мА·год;
• Макс. вихідна потужність: 50 Вт;
• Підтримка швидкої зарядки: Power Delivery 3.0 / Qualcomm Quick Charge 3.0 / Samsung AFC / Huawei FCP / Huawei SCP / Oppo VOOC;
• Вихідні порти: 1 × USB-C, 2 × USB-A;
Вихідний струм: 5V/4A, 9V/3A, 10V/5A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2A;
Тип батареї: Li-Ion;
Джерело/порт заряду вбудованої батареї: USB-C ;
Приблизний час заряджання: 4.5 год;
В комплекті: кабель USB-A → USB-C ;
Матеріал корпусу: пластик;
Колір: чорний ;
Розміри: 153.5 × 73.5 × 27.5 мм;
Вага: 430 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Набор переходников | Нет |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 20000 мА |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 27.5 мм |
| Ширина | 73.5 мм |
| Высота | 153.5 мм |
| Вес | 430 г |
- Цена: 2 399 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Оригинальный Павербанк Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000mAh Black (PB200SZM, BHR5121GL, BHR5080CN)









