влевовправо

Оригінальний павербанк Baseus Adaman Metal Quick Charge 20000mAh 22.5W Black (PPAD000101/PPADM20S)
- Нет в наличии
- Код: 01383
1 253 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Оригінальний павербанк Baseus Adaman Metal Quick Charge 20000mAh 22.5W Black (PPAD000101/PPADM20S)
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Опис:
Елегантний павербанк ємністю 20000мАч в алюмінієвому корпусі з підтримкою швидкої зарядки 22.5Вт, Power Delivery 3.0 18Вт та Quick Charge 3.0. Ці технології швидкої зарядки сумісні практично з усіма телефонами - iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei. Практичний павербанк від Baseus зможе зарядити навіть ноутбук через роз'єм Type-C.
Для відновлення заряду також використовуються PD3.0 та QC3.0, це дозволяє повністю зарядити акумулятор 20000мАч за 4-5 годин.
Невеликий LED дисплей надає всю необхідну інформацію про напругу, силу струму та заряд (у відсотках).
Інтелектуальний контролер Baseus BPS підлаштовує напругу та силу струму необхідну для безпечного заряджання пристрою на кожному порту. І забезпечує захист від перезаряду, перерозряду, перевищення сили струму, напруги, потужності, температури та короткого замикання.
Можливості заряджання
Портативна батарея оснащена 4 роз'ємами (USB-1 (вихідний роз'єм), USB-2 (вихідний роз'єм), Type-C (вихідний /вхідний роз'єм), Micro (вхідний роз'єм), що дозволяє одночасно заряджати 3 гаджети. Підходить для підзарядки смартфонів, планшетів, навушників, розумного годинника, ігрових консолей та інших невеликих гаджетів. Підтримка протоколів швидкого заряджання FCP, QC, AFC дозволяє зарядити iPhone 12 до 50% за півгодини, а також швидко заряджати гаджети брендів Huawei, Samsung, Mi і т.д.
LED-дисплей
Спеціальний LED-індикатор точно показує рівень заряду батареї, що залишився, щоб ви могли визначити, коли потрібно підзарядити її.
Захисні властивості
Портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип підключеного пристрою та автоматично регулює силу струму. Таким чином, ваші гаджети захищені від перезарядки, надмірного нагрівання, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.
Зручно брати із собою
Матовий корпус акумулятора пройшов лазерну обробку, тому має покращену текстуру, стійку до утворення відбитків пальців та приємну на дотик. Досить легкий і компактний, щоб супроводжувати вас практично скрізь навіть у літаку.
⫸ Характеристики:
• Ємність: 20000 мА·год;
• Підтримка швидкої зарядки: Power Delivery 3.0 / Qualcomm Quick Charge 3.0 / Huawei SCP;
• Макс. вихідна потужність: 22.5 Вт;
• Вихідні порти: 1 × USB-C / 2 × USB-A / 1 × Micro-USB.
• Вихідний струм: USB-C 5V/3A, 9V/2A, 9V/2.22A, 12V/1.5A, USB-A 4.5V/5A, 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
• Тип батареї: Li-Polymer;
• Джерело/порт заряду вбудованої батареї: USB-C, Micro-USB;
• Матеріал корпусу: алюміній;
• Колір: чорний;
• Розміри: 156.8 x 65 x 28.5 мм;
• Вага: 488 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Нет |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 20000 мА |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 28.5 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 156.8 мм |
| Вес | 488 г |
- Цена: 1 253 ₴
- Способ упаковки: Оригінальний павербанк Baseus Adaman Metal Quick Charge 20000mAh 22.5W Black (PPAD000101/PPADM20S)











