влевовправо

Автомобільний зарядний пристрій Baseus Qualcomm® QC5.0 PD3.0 160W Fast Charge Car Charger CCZX-160CX
- Нет в наличии
- Код: 01393
1 299 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Автомобільний зарядний пристрій Baseus Qualcomm® Quick Charge™
5 Technology Multi-Port Fast Charge Car Charger C+C+U 160W set Gray
(with Baseus Xiaobai series fast charging Cable Type-C to Type-C 100W (20V/5A) 1m Black
CCZX-160CX
-
⚡【QC5.0 Quick Charge】Найновіший 160W USB автомобільний зарядний пристрій Baseus підтримує швидкісну зарядку трьох портів одночасно завдяки технологіям QC5.0 PPS PD3.0. Усі 3 порти 100W+30W+30W є незалежними у швидкій зарядці, тож потужність жодного з них не знизиться при підключенні всіх водночас.
-
🔰【Покращений захист】Адаптер Baseus оснащено інтелектуальним захистом від короткого замикання, перенагрівання, надмірного струму та перезаряджання. Заряджання буде припинено автоматично при досягненні 100% заряду. Сертифіковано RoHS, CE & FCC.
-
😊【Стильний дизайн та практичність】Світлодіодна підсвітка дозволяє без зусиль знайти зарядний порт у темряві, а міцний полікарбонатний корпус захищено від подряпин - він завжди виглядатиме, як новий.
-
👍【Широка сумісність】Ви можете зарядити абсолютно різні пристрої - від телефона до ноутбука.
-
💝【Надійний виробник】Більш, ніш 600 магазинів по всьому світу, 10 млн користувачів.
Baseus Qualcomm® Quick Charge™ C+C+U 160W – компактний автомобільний зарядний пристрій з дисплеєм та трьома портами (Type-C1, Type-C2, USB), загальна потужність яких становить 160W (100W+30W+30W). Завдяки технології Quick Charge 5.0 швидкість заряджання не зменшується при підключенні навіть 3-х пристроїв, тож Вам більше не доведеться вирішувати, що заряджати спочатку. Невеликий розмір та сучасний дизайн пасуватимуть у салоні будь-якого автомобіля.

Baseus Qualcomm працює від напруги 12-24V. Підійде для більшості автомобілів. Для початку заряджання адаптер вставляється в прикурювач, а потім в один із його роз'ємів – рідний кабель зарядки Вашого пристрою. Використання негорючих матеріалів та вбудована багаторівнева система захисту від стрибків напруги та короткого замикання, захист від перегріву – роблять використання цього аксесуара безпечним. Baseus Qualcomm® автоматично визначає оптимальні параметри, необхідні для ефективної та безпечної зарядки кожного гаджета. Аксесуар сумісний з більшістю пристроїв, для заряджання яких використовується кабель USB.

⫸ Характеристики:
• Модель: CCZX-160CX
• Тип: автомобільний зарядний пристрій;
• Матеріал: полікарбонат;
• Вхід: постійний струм 12-24V, 18А макс;
• Вихід Type-C1: 5V / 3А; 9V / 3А; 12V / 3А; 15V / 3А; 20V / 5А; 100W макс;
• Вихід Type-C2: 5V / 3А; 9V / 2.22А; 12V / 2.5А; 15V / 2А; 30W макс;
• Вихід USB: 5V / 4.5А; 4.5V / 5А; 5V / 3А; 9V / 2А; 30W макс;
• Загальний вихід: 160W = 100W+30W+30W;
• Довжина кабеля: 1м
• Комплектація:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Для устройств | HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi, HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu |
| Подключение устройства | USB разъем |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Baseus |
| Длина шнура | 1 м |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 43 мм |
| Длина | 77 мм |
| Глубина | 77 мм |
| Входное напряжение | 12 В |
| Цвет | Серый |
| Основные | |
| Вид | Зарядное устройство |
- Цена: 1 299 ₴









