влевовправо

Оригінальний павербанк Baseus Power Bank Bipow 20000mAh 25W Black (PPBD25K, PPBD020301)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01381
1 332 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Оригінальний павербанк Baseus Power Bank Bipow 20000mAh 25W Black (PPBD020301)
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Опис:
Стильний Powerbank Baseus Bipow 25W — це пристрій ємністю 20000 mAh. Він оснащений 3 портами — двома стандартними USB-A та одним USB-C, який одночасно є вхідним / вихідним портом та дозволяє заряджати powerbank.
Аксесуар виготовлений із високоякісних матеріалів ABS та полікарбонату. Мінімалістичний матовий дизайн доповнює глянцевий LED-дисплей - практично та елегантно.
Powerbank Bipow був оснащений стандартними захисними датчиками, наприклад датчиками стрибків напруги, перевантаження, захисту від перенапруги.
Можливості заряджання
Портативна батарея оснащена 3 роз'ємами, що дозволяє одночасно заряджати до 3 гаджетів. Підходить для підзарядки смартфонів, планшетів, навушників, розумного годинника, ігрових консолей та інших невеликих гаджетів. Підтримка протоколів швидкого заряджання FCP, QC, AFC дозволяє зарядити iPhone 12 до 50% за півгодини, а також швидко заряджати гаджети брендів Huawei, Samsung, Mi і т.д.
LED-дисплей
Спеціальний LED-індикатор точно показує рівень заряду батареї, що залишився, щоб ви могли визначити, коли потрібно підзарядити її.
Захисні властивості
Портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип підключеного пристрою та автоматично регулює силу струму. Таким чином, ваші гаджети захищені від перезарядки, надмірного нагрівання, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.
Зручно брати із собою
Корпус акумулятора пройшов лазерну обробку, тому має покращену текстуру, стійку до утворення відбитків пальців та приємну на дотик. Компактні розміри та відповідність міжнародним стандартам повітряних перевезень дозволяють взяти пристрій із собою у будь-яку поїздку.
⫸ Характеристики:
• Ємність: 20000 мА·год;
• Енергетична ємність: 74 Вт·год;
• Підтримка швидкої зарядки: Power Delivery 3.0 / Qualcomm Quick Charge 3.0 / Huawei SCP;
• Макс. вихідна потужність: 25 Вт;
• Вихідні порти: 1 × USB-C / 2 × USB-A;
• Вихідний струм: USB-C 5V/3A, 9V/2.78A, 12V/2.1A, 15V/1.67A, USB-A 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A;
• Тип батареї: Li-Polymer;
• Джерело/порт заряду вбудованої батареї: USB-C;
• Приблизний час заряджання: 6 год;
• В комплекті: кабель USB-A → Micro-USB;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Колір: чорний;
• Розміри: 153 × 68.8 × 29.6 мм;
• Вага: 452 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Набор переходников | Нет |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 20000 мА |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 29.6 мм |
| Ширина | 68.8 мм |
| Высота | 153 мм |
| Вес | 452 г |
- Цена: 1 332 ₴
- Способ упаковки: Оригінальний Павербанк Baseus Power Bank Bipow 20000mAh 25W Black (PPBD25K, PPBD020301)












