влевовправо

Оригінальний павербанк Baseus Power Bank Magnetic Wireless 6000mAh 20W Black iPhone 14/13/12 (PPCX020001)
- Нет в наличии
- Код: 01394
1 297 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Оригінальний павербанк Baseus Power Bank Magnetic Wireless 6000mAh 20W Black (PPCX020001) - магнітний блок живлення Baseus 6000мАг ідеально підходить для iPhone серії 14/13/12 MagSafe.
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Опис:
Компактний розмір та ідеальна ємність для невеликих мандрівок
З ємністю 6000 mAh та розміром майже як кредитна картка, що зовсім не заважатиме у кишені, цей акумулятор забезпечить вам ще додаткову добу користування гаджетом (один повний заряд iPhone).
Зручний спосіб заряджання
Просто прикріпіть цей акумулятор до свого iPhone для бездротової магнітної зарядки потужністю 20 Вт. Контактна поверхня зарядного пристрою виконана з м'якого силікону, який не подряпає ваш телефон.
Принцип роботи
Завдяки вбудованим магнітам смартфон притягується до поверхні Baseus Magnetic Wireless 20W. Для цього в телефоні мають бути розміщені спеціальні контакти MagSafe, як в останніх моделях iPhone (12, 13, 14). З іншими моделями мобільних пристроїв зарядне працюватиме як звичайне бездротове заряджання без фіксації на корпусі.
-
Вбудований магніт MagSafe
-
Підтримує швидке заряджання стандарту PD/QC 18W
-
Швидке бездротове заряджання до 15W
Швидка зарядка самого акумулятора
Baseus Power Bank Magnetic Wireless 6000mAh 20W можна повністю зарядити приблизно за 1 годину 50 хвилин за допомогою зарядного пристрою PD потужністю 18 Вт або вище (не входить до комплекту).
⫸ Характеристики:
• Ємність: 6000 мА·год;
• Енергетична ємність: 23.1 Вт·год;
• Тип батареї: Li-Polymer;
• Вхід Type-C: 5V/2.4A; 9V/2A; 12V/1.5A;
• Вихід Type-C: 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.5A;
• Вихід бездротової зарядки: 15 Вт
• Загальний вихід: 5В/2.4A
• Джерело / порт заряду вбудованої батареї: USB-C;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Колір: чорний;
• Комплектація: кабель для заряджання, зовнішній акумулятор, інструкція;
• Розмір продукту: 97.4×63.8×14.7 мм
• Вага продукту: 140 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Набор переходников | Нет |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Входное напряжение | 5 В |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Выходной ток | 6000 мА |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 140 г |
| Ширина | 63.8 мм |
| Длина | 14.7 мм |
| Высота | 97.4 мм |
- Цена: 1 297 ₴
- Способ упаковки: Оригінальний Павербанк Baseus Power Bank Magnetic Wireless 6000mAh 20W Black IPhone 14/13/12 (PPCX020001)












