влевовправо

Оригінальний павербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 20000mAh (VXN4258CN, PLM18ZM)
- Нет в наличии
- Код: 01408
1 199 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Оригінальний павербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 20000mAh (VXN4258CN, PLM18ZM)
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Опис:
Заряду вистачить кожному гаджету
Павербанк Xiaomi 3 20000mAh 18W з ємністю 20000 мАг і трьома вихідними портами для одночасного заряджання декількох пристроїв допоможе вам не турбуватися про дефіцит заряду там, де немає можливості підзарядитися від мережі. З його допомогою ви зможете організувати підзарядку гаджетів у будь-якому місці. Багатоступінчастий захист гарантує швидку та безпечну підзарядку, спеціальний режим подбає про малопотужні гаджети, такі як фітнес браслети та смарт годинники.
Заряджання трьох пристроїв одночасно
Оснащений універсальним набором портів (2 x USB-A, USB-C, Micro-USB), павербанк Xiaomi 3 20000mAh 18W має всі можливості для одночасної підзарядки трьох пристроїв. Причому порт USB Type-C має подвійне призначення, за його допомогою можна заряджати як сам павербанк, так і різні девайси. USB Type-C пропонує швидке заряджання з потужністю 18 Вт як на виході, так і на вході.
Індивідуальний підхід до кожного гаджета
Інтелектуальна система керування зарядом визначає оптимальні параметри підзарядки для кожного пристрою, забезпечуючи максимально безпечний та ефективний процес. І не важливо, який девайс заряджається, смартфон, планшет або ігрова приставка, Xiaomi 3 20000mAh 18W забезпечить стільки заряду, скільки потрібно.
Безпечна зарядка малопотужних пристроїв
Павербанк Xiaomi 3 20000mAh 18W ідеально підходить для підзарядки смарт-годинників, фітнес браслетів або навушників. Достатньо двічі натиснути кнопку увімкнення, щоб активувати режим малопотужної зарядки.
Практичний форм-фактор
Завдяки тому, що павербанк Xiaomi 3 20000mAh 18W має компактні габарити та невелику вагу для такої ємності, його легко взяти з собою, щоб будь-якої миті мати можливість підзарядити свої мобільні пристрої. Якісний пластик, який використовувався для виготовлення корпусу, стійкий до мікродрапин та відмінно витримує перенесення в сумці. Фактурна поверхня є гарантією того, що павербанк не вислизне з рук під час заряджання на ходу.
Безпечний процес
9 рівнів інтелектуального захисту (від перевантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань) максимально збільшують експлуатаційний термін підключених пристроїв та самого павербанку та дозволяють уникнути багатьох серйозних проблем під час підзарядки.
⫸ Характеристики:
• Ємність: 20000 мА·год;
• Макс. вихідна потужність: 18 Вт;
• Підтримка швидкої зарядки: Quick Charge 3.0;
• Вихідні порти: 1 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × Micro-USB;
• Вхідний струм:
USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A;
Micro-USB: 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A;
Micro-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A;
• Вихідний струм: 5V/3.6A;
USB-A: 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A;
USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A;
• Тип батареї: Li-Ion;
• Приблизний час заряджання: 10 год;
• В комплекті: кабель USB-A → Micro-USB;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Колір: білий;
• Розміри: 150.6 × 72.2 × 26.3 мм;
• Вага: 440 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Набор переходников | Нет |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 20000 мА |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 26.3 мм |
| Ширина | 72.2 мм |
| Высота | 150.6 мм |
| Вес | 440 г |
- Цена: 1 199 ₴








