влевовправо

Автомобільний зарядний пристрій Baseus USB Car Charger USB 3.0 + USB-C 30W Black (CCALL-YS01)
- Нет в наличии
- Код: 01415
265 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Baseus USB Car Charger USB 3.0 + USB-C 30W Black (CCALL-YS01 / BS-C16C1-X) - автомобільний зарядний пристрій.
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
|
|
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
⫸ Опис:
Baseus PPS USB Type-C PD + USB 3.0 30W - зручна автозарядка, що зможе заряджати водночас 2 пристрої. Зарядний пристрій оснащено двома портами специфікацій USB 3.0 і USB Type-C загальною потужністю 30W.
Baseus PPS підтримує стандарти швидкої зарядки, а саме: QC4.0, QC3.0, QC2.0, Apple PD3.0, Huawei SCP, Oppo Vooc. Спеціальний LED-індикатор інформує про статус заряду

Вміє розпізнавати тип пристрою
Автомобільний зарядний пристрій Baseus вміє розпізнавати тип пристрою та здійснювати автоматичне регулювання вихідного струму, для правильної та швидкої зарядки ваших гаджетів, що вбезпечить ваш пристрій від перенапруги.

⫸ Характеристики:
• Назва: USB Car Charger USB 3.0 + USB-C 30W Black;
• Модель: CCALL-YS01 / BS-C16C1-X;
• Тип: автомобільний зарядний пристрій;
• Вихідне підключення: USB, USB Type-C;
• Кількість портів: 2;
• Потужність: 30W;
• Вхідна напруга: DC 12-24V;
• Вихідна напруга: 5V - 5A Max
- USB: 4.5V - 5А; 5V - 4.5A; 9V - 3A; 12V - 2.5A Max;
- Type-C: 5V - 3A; 9V - 3A; 12V - 2.5A; 15V - 2A; 20V - 1.5A Max;
• Захист пристроїв:
- від короткого замикання;
- від перевантаження;
- від перепадів напруги;
• Матеріал: АБС-пластик + полікарбонат;
• Розміри: 48 x 25 мм;
• Колір: чорний.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Входное напряжение | 12 В |
| Для устройств | HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi, HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Baseus |
| Длина | 48 мм |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Индикатор работы | Да |
| Номинальная сила тока | 5 А |
| Подключение устройства | USB разъем |
| Ширина | 25 мм |
| Основные | |
| Вид | Зарядное устройство |
- Цена: 265 ₴









