влевовправо

Оригінальний павербанк Xiaomi Power Bank 3 Ultra Compact White 10000mAh (PB1022ZM, BHR4268CN)
- Нет в наличии
- Код: 01409
1 199 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Оригінальний павербанк Xiaomi Power Bank 3 Ultra Compact White 10000mAh (PB1022ZM, BHR4268CN)
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Опис:
Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact — зовнішній акумулятор у компактному виконанні та з легкою вагою, що дає змогу носити його навіть у кишені штанів. Сумісний із більшістю сучасних мобільних телефонів, планшетів тощо. Оптимальна ємність задовольнить будь-які потреби в зарядці вдома або в подорожі. Завдяки застосуванню високоякісних літій-полімерних акумуляторних елементів і розумної плати керування живленням зовнішній акумулятор може тричі повністю зарядити iPhone SE2, після чого у нього ще й залишиться заряд. При використанні одного порту USB-A або USB-C зовнішній акумулятор може видавати загальну потужність до 22.5 Вт, швидко заряджаючи будь-який підключений пристрій. Підключивши до нього кабель Type-C - Lightning, можна повністю зарядити iPhone 11 на 54% швидше, ніж оригінальним зарядним пристроєм від Apple потужністю 5 Вт. Крім двох стандартних портів USB-A у зовнішнього акумулятора є один порт USB-C, що дає змогу одночасно заряджати від нього три різні пристрої. Сам зовнішній акумулятор можна заряджати через порт USB-C або порт Micro-USB, водночас порт USB-C підтримує швидке заряджання як під'єднаних пристроїв, так і самого акумулятора, даючи змогу заряджати його потужністю до 22.5 Вт, щоб заощадити ще більше часу на заряджання. Двічі натиснувши на кнопку перевірки рівня заряду, можна увімкнути режим заряджання малим струмом, створений спеціально для безпечного заряджання Bluetooth-гарнітур, браслетів та інших компактних пристроїв. Завдяки застосуванню передових електронних компонентів плата керування живленням стала не тільки розумнішою, а й безпечнішою, з високою ефективністю передавання енергії, водночас з підтримкою стійкої напруги та захистом акумуляторних елементів від надмірного розрядження. Зовнішній акумулятор Xiaomi ідеально підійде навіть для активного повсякденного використання.
⫸ Характеристики:
• Ємність: 10000 мА·год;
• Енергетична ємність: 37 Вт·год;
• Підтримка швидкої зарядки: Qualcomm Quick Charge 3.0;
• Вихідні порти: 1 × USB-C / 2 × USB-A;
• Вихідний струм: USB-C 5V/3A, 9V/2.5A, 12V/1.85A, USB-A 5V/2.4A, 9V/2.5A, 12V/1.85A;
• Тип батареї: Li-Polymer;
• Приблизний час заряджання: 3.5 год;
• Джерело / порт заряду вбудованої батареї: USB-C;
• Розміри: 90 × 63.9 × 24.4 мм;
• Вага: 200 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Набор переходников | Нет |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 10000 мА |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 24.4 мм |
| Ширина | 63.9 мм |
| Высота | 90 мм |
| Вес | 200 г |
- Цена: 1 199 ₴
- Способ упаковки: Оригінальний Павербанк Xiaomi Power Bank 3 Ultra Compact White 10000mAh (PB1022ZM, BHR4268CN)












