
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series 45W PPS Type-C PD+USB QC4,0 2USB Black (CCMLC20C-01)
- Нет в наличии
- Код: 01396
369 ₴
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
⫸ Baseus Digital Magic Series PPS Quick Charging Car Charger 45W
Type-C PD+USB QC4,0 2USB Black (CCMLC20C-01) - автомобільний зарядний пристрій.
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
|
|
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
⫸ Опис:
Baseus Magic Series 45W – компактний та потужний автомобільний зарядний пристрій з дисплеєм, USB портом та Type-C виходом.
USB + Type-C
Модифікація з використанням портів USB і USB Type-C дає можливість зарядити практично будь-яку техніку. При цьому підтримуються стандарти швидкої зарядки QC4+, QC3.0, QC2.0, PPS, PD3.0, MTK PE, SCP, AFC (45W/6А максимум). За рахунок розвиненого функціоналу ви з легкістю відновите заряд будь-яких приладів.

Інформативний дисплей
Наявність світлодіодного дисплея на глянцевій поверхні зберігає мінімалістичний стильний дизайн і, при цьому, дає інформативні показники за кількома напрямками: вхідна напруга в реальному часі (V), вихідна напруга (V), вихідний струм (А). Контролюючи ці показники, ви зможете розуміти, наскільки ефективний зарядний пристрій і коли йому буде потрібна заміна. На екрані відображається стан, що змінюється кожні 5 секунд.

Максимальний захист
Автомобільна зарядка Baseus Series PPS використовує 2 розумних чіпа, які запобігають масі негативних явищ, пов'язаних з процесом енерговідновлення. Захист від перегріву, перевантажень по струму і напрузі, коротких замикань забезпечений на 100%: ви можете сміливо заряджати девайси, дотримуючись правил експлуатації і техніки безпеки.

Для двох пристроїв
Примітно, що користувач може застосовувати Baseus Series PPS для одночасного енерговідновлення сумісних з ним девайсів. Це дозволить істотно заощадити час, заряджаючи, наприклад, водночас телефон і планшет. Швидка і безпечна зарядка для всіх ваших гаджетів.

⫸ Характеристики:
• Назва: Magic Series PPS Quick Charging Car Charger;
• Модель: CCMLC20C-01 / BS-C20C-X;
• Тип: автомобільний зарядний пристрій;
• Вихідне підключення: USB, USB Type-C;
• Кількість портів: 2;
• Потужність: 45W;
• Вхідна напруга: DC 12-24V;
• Вихідна напруга: 5V - 5A Max
- USB: 4.5V - 5А; 5V - 4.5A; 9V - 3A; 12V - 3A; 20V - 2.25A;
- Type-C: 5V - 3A; 9V - 3A; 12V - 3A; 15V - 3A; 20V - 2.25A;
• Індикація: LED дисплей;
• Захист пристроїв:
- від короткого замикання;
- від перевантаження;
- від перепадів напруги;
• Матеріал: алюміній, пластик;
• Розміри: 60.5 x 30.5 мм;
• Вага: 25 г;
• Колір: чорний.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Baseus |
| Номинальная сила тока | 4.5 А |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина | 59.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 12 В |
| Для устройств | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Встроенный предохранитель | True |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Подключение устройства | 2 USB разъема |
| Ширина | 34 мм |
| Глубина | 34 мм |
- Цена: 369 ₴












