влевовправо

Оригінальний павербанк Baseus Bipow Digital Display 15W 10000mAh White (PPBD10, PPDML-I02)
- Нет в наличии
- Код: 01411
589 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Оригінальний павербанк Baseus Bipow Digital Display 15W 10000mAh White (PPBD10, PPDML-I02)
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Опис:
Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display Powerbank ємністю 10 000 мАг має можливість підключити одночасно кілька пристроїв і не турбуватися про їхню безпеку - складна система захисту ефективно запобігає їх пошкодженню. Вбудований світлодіодний екран спрощує використання, а компактні розміри, мала вага та відповідність міжнародним стандартам повітряного транспорту дозволяють брати його із собою всюди.
Продукт пропонує 2 вихідні порти USB-A, 1 вхідний порт micro-USB та порт вхідний/вихідний USB-C. З цим павербанком більше не потрібно заряджати пристрої по черзі - цілком реально заряджати планшет і 2 смартфони одночасно.
Полімерно-іонний акумулятор високого класу гарантує не тільки швидке, але й безпечне заряджання. Baseus пропонує захист від перенапруги, перевантаження струмом і короткого замикання. Powerbank також оснащений датчиками температури NTC, що запобігають перегріву. Продукт інтелектуально виявляє підключені пристрої та регулює інтенсивність заряджання для них, захищаючи їх від пошкоджень.
⫸ Характеристики:
• Ємність: 10000 мА·год;
• Підтримка швидкої зарядки: Power Delivery 3.0 / Qualcomm Quick Charge 3.0 / Qualcomm Quick Charge 2.0 / Samsung AFC / Huawei FCP / Huawei SCP;
• Макс. вихідна потужність: 15 Вт;
• Вихідні порти: 1 × USB-C / 2 × USB-A;
• Вихідний струм: 5V/3A;
• Тип батареї: Li-Polymer;
• Джерело / порт заряду вбудованої батареї: USB-A, Micro-USB;
• Приблизний час заряджання: 6 год;
• В комплекті: кабель USB-A → Micro-USB;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Колір: чорний;
• Розміри: 151 × 68.8 × 16.9 мм;
• Вага: 248 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Нет |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Входное напряжение | 5 В |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Выходной ток | 10000 мА |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 248 г |
| Ширина | 68.8 мм |
| Длина | 16.9 мм |
| Высота | 153 мм |
- Цена: 589 ₴
- Способ упаковки: Оригінальний Павербанк Baseus Bipow Digital Display 15W 10000mAh White (PPBD10, PPDML-I02)











