влевовправо

Оригінальний павербанк Baseus Adaman Metal Digital Display PD3.0+QC3.0 22.5W 10000mAh Black (PPAD000001)
- Нет в наличии
- Код: 01410
834 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Оригінальний павербанк Baseus Adaman Metal Digital Display PD3.0+QC3.0 22.5W 10000mAh Black (PPADM10S, PPAD000001)
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Опис:
Розвиток технічних можливостей створює умови для активних громадян завжди бути в центрі подій завдяки інформаційним джерелам: смартфонам, планшетам, ноутбукам. Всі ці гаджети полегшують людське життя, але при регулярному прослуховуванні музики, перегляді фільмів у дорозі їм властиво втрачати заряд батареї. Відомо, що ніхто не хоче закінчити перегляд серіалу на найцікавішому місці. Щоб цього не сталося, придумали потужні зовнішні акумулятори, які допомагають швидко і своєчасно підзарядити потрібний пристрій.
До особливостей Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge можна віднести:
-
Зовнішній вигляд та дизайн. Корпус виконаний із тонкого міцного металу, що надійно захищає начинку акумулятора. Класична поверхня кольору металік надає брутального стилю, вдало гармонуючи з цифровим дисплеєм.
-
Наявність цифрового дисплея. Дозволяє дізнатися рівень заряду та часу, а також поточний статус напруги приладу.
-
Захисна оболонка корпусу. Покриття із спеціального сплаву в кілька шарів металевим блиском за новітньою технологією запобігає швидкій появі подряпин на поверхні.
-
Компактність. Допомагає економити простір як на робочому місці, так і у сумці, що дозволяє брати його на великі відстані.
-
Сумісність із різними гаджетами. Ця функція стає можливою за рахунок декількох USB- входів, які підходять до портативних колонок, планшетів, айпадів, мобільних телефонів, електронних книг.
-
Швидку зарядку Power Bank та всіх сумісних пристроїв. На відміну від інших брендів, це стало можливим за наявності батареї з полімеру літію. Її перевагами є низький саморозряд, робота при температурному режимі від -19С до +40С, термін служби понад три роки.
Наявність кількох виходів у зовнішньому акумуляторі дає можливість заряджати відразу кілька пристроїв, сумісних із протоколами заряджання:
-
QC3.0
-
PD3.0
-
FCP
-
AFC
⫸ Характеристики:
• Ємність: 10000 мА·год;
• Підтримка швидкої зарядки: Power Delivery 3.0 / Qualcomm Quick Charge 3.0 / Huawei SCP;
• Макс. вихідна потужність: 22.5 Вт;
• Вихідні порти: 1 × USB-C / 2 × USB-A.
• Вихідний струм: USB-C 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, USB-A 4.5V/5A, 5V/3A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A;
• Тип батареї: Li-Polymer;
• Джерело/порт заряду вбудованої батареї: USB-C, Micro-USB, Apple Lightning;
• Особливості: дисплей;
• Матеріал корпусу: алюміній;
• Колір: чорний;
• Розміри: 155.2 x 65 x 16 мм;
• Вага: 286 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Нет |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Входное напряжение | 5 В |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Выходной ток | 10000 мА |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 286 г |
| Ширина | 65 мм |
| Длина | 16 мм |
| Высота | 155.2 мм |
- Цена: 834 ₴
- Способ упаковки: Оригінальний павербанк Baseus Adaman Metal Digital Display PD3.0+QC3.0 22.5W 10000mAh Black (PPAD000001)








