влевовправо

Оригінальний павербанк Baseus Magnetic Bracket Wireless 10000mAh 20W Black iPhone 14/13/12 MagSafe(PPCX000003)
- Нет в наличии
- Код: 01413
1 349 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Павербанк Baseus Magnetic Bracket Wireless 10000mAh 20W Black iPhone 14/13/12 MagSafe (PPCX000003) - магнітний блок живлення Baseus 1000мАг - ідеально підходить для iPhone серії 14/13/12.
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Опис:
Зручний спосіб заряджання
Просто прикріпіть цей акумулятор до свого iPhone для бездротової магнітної зарядки потужністю 20 Вт.
Принцип роботи
Завдяки вбудованим магнітам смартфон притягується до поверхні Baseus Magnetic Wireless 20W. Для цього в телефоні мають бути розміщені спеціальні контакти MagSafe, як в останніх моделях iPhone (12, 13, 14). З іншими моделями мобільних пристроїв зарядне працюватиме як звичайне бездротове заряджання без фіксації на корпусі.
-
Вбудований магніт MagSafe
-
Підтримує швидке заряджання стандарту PD/QC 18W
-
Швидке бездротове заряджання до 15W
-
LED-дисплей
⫸ Характеристики:
• Ємність: 10000 mAh;
• Тип роз'єму для зарядки батареї: USB Type-C;
• Тип акумулятора: Li-Pol;
• Потужність: 20W;
• Вихідна напруга: 12V, 5V, 9V;
• Вихідний струм: 1.5 A, 2.1 A, 3 A;
• Вихідні інтерфейси: USB Type-C;
• Індикатор рівня заряду: LED-дисплей;
• Особливості: Безпровідна зарядка, Швидка зарядка;
• Технологія зарядки: Qi безпровідна зарядка;
• Розміри: 117.3x69.7x20.3 мм;
• Колір: синій;
• Вага: 200 г;
• Комплектація: павербанк, кабель Type-C, інструкція.
⫸ Опис можливостей:
















| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Набор переходников | Нет |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 10000 мА |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 20.3 мм |
| Ширина | 69.7 мм |
| Высота | 117.3 мм |
| Вес | 220 г |
- Цена: 1 349 ₴
- Способ упаковки: Оригінальний Павербанк Baseus Magnetic Bracket Wireless 10000mAh 20W Black iPhone 14/13/12 MagSafe(PPCX000003)













