влевовправо

Оригінальний павербанк Baseus Adaman2 Digital Display Fast Charge 10000mAh 30W White (PPAD040002)
- Нет в наличии
- Код: 01442
1 299 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Оригінальний павербанк Baseus Adaman2 Digital Display Fast Charge 10000mAh 30W White (PPAD040002)
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Опис:
Можливості заряджання
Портативна батарея оснащена 3 роз'ємами, що дозволяє одночасно заряджати 3 гаджети. Підходить для підзарядки смартфонів, планшетів, навушників, розумного годинника, ігрових консолей та інших невеликих гаджетів. Підтримка протоколів швидкого заряджання FCP, QC, AFC дозволяє зарядити iPhone 12 до 50% за півгодини, а також швидко заряджати гаджети брендів Huawei, Samsung, Mi і т.д.
LED-дисплей
Спеціальний LED-індикатор точно показує рівень заряду батареї, що залишився, щоб ви могли визначити, коли потрібно підзарядити її.
Захисні властивості
Портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип підключеного пристрою та автоматично регулює силу струму. Таким чином, ваші гаджети захищені від перезарядки, надмірного нагрівання, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.
Зручно брати із собою
Матовий корпус акумулятора пройшов лазерну обробку, тому має покращену текстуру, стійку до утворення відбитків пальців та приємну на дотик. Завдяки компактному розміру - завбільшки з долоню - поміститься у будь-яку сумочку чи навіть кишеню.
⫸ Характеристики:
• Ємність: 10000 мА·год;
• Підтримка швидкої зарядки: Power Delivery 3.0 / Qualcomm Quick Charge 3.0 / Huawei SCP;
• Макс. вихідна потужність: 30 Вт;
• Вихідні порти: 1 × USB-C / 2 × USB-A;
• Вихідний струм: USB-C 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5V, 15V/2A, USB-A1&2 4.5V/5A, 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A;
• Тип батареї: Li-Polymer;
• Джерело/порт заряду вбудованої батареї: USB-C;
• Приблизний час заряджання: 2.45 год (блоком живлення 18W)
• В комплекті: кабель USB-A → Micro-USB;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Колір: Білий;
• Розміри: 111.2 x 54 x 26,5 мм;
• Вага: 205 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Набор переходников | Нет |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Входное напряжение | 5 В |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Выходной ток | 10000 мА |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 205 г |
| Ширина | 54 мм |
| Длина | 26.5 мм |
| Высота | 111.2 мм |
- Цена: 1 299 ₴
- Способ упаковки: Оригінальний павербанк Baseus Adaman2 Digital Display Fast Charge 10000mAh 30W White (PPAD040002)












