влевовправо

Оригінальний павербанк Baseus Power Bank Magnetic Mini Fast Charging 20W 10000mAh iPhone 14/13/12 (PPCX030001)
- Нет в наличии
- Код: 01439
1 499 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Оригінальний павербанк Baseus Magnetic Mini Fast Charging 20W 10000mAh Black (PPCX030001, PPCXM10) - магнітний блок живлення Baseus 6000мАг ідеально підходить для iPhone серії 14/13/12 MagSafe.
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Опис:
Зручний спосіб заряджання
Просто прикріпіть цей акумулятор до свого iPhone для бездротової магнітної зарядки потужністю 20 Вт. Контактна поверхня зарядного пристрою виконана з м'якого силікону, який не подряпає ваш телефон.
Принцип роботи
Завдяки вбудованим магнітам смартфон притягується до поверхні Baseus Magnetic Wireless 20W. Для цього в телефоні мають бути розміщені спеціальні контакти MagSafe, як в останніх моделях iPhone (12, 13, 14). З іншими моделями мобільних пристроїв зарядне працюватиме як звичайне бездротове заряджання без фіксації на корпусі.
-
Вбудований магніт MagSafe
-
Підтримує швидке заряджання стандарту PD/QC 18W
-
Швидке бездротове заряджання до 15W
• Швидка зарядка самого акумулятора
⫸ Характеристики:
• Ємність: 10000 мА·год;
• Тип батареї: Li-Polymer;
• Вхід Type-C: 5V/2.4A; 9V/2A; 12V/1.5A;
• Вихід Type-C: 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.5A;
• Вихід бездротової зарядки: 15 Вт
• Загальний вихід: 5В/2.4A
• Джерело/порт заряду вбудованої батареї: USB-C;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Колір: чорний;
• Комплектація: кабель для заряджання, зовнішній акумулятор, інструкція;
• Розмір продукту: 104.6×68.9×20 мм
• Вага продукту: 208 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Набор переходников | Нет |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 10000 мА |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 68.9 мм |
| Высота | 104.6 мм |
| Вес | 208 г |
- Цена: 1 499 ₴
- Способ упаковки: Оригінальний павербанк Baseus Power Bank Magnetic Mini Fast Charging 20W 10000mAh iPhone 14/13/12 (PPCX030001)












