влевовправо

Оригінальний павербанк Baseus Star-Lord Digital Display Fast Charge Power Bank 22.5W 20000mAh Black PPXJ060001
- Нет в наличии
- Код: 01412
1 313 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Оригінальний павербанк Baseus Star-Lord Digital Display Fast Charge Power Bank 22.5W 20000mAh Black (PPXJ060001)
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Опис:
Особливості:
-
Мегапотужність, надшвидкість
-
Надшвидка зарядка 22,5 Вт
-
У 3 рази швидше з повною потужністю
-
Надвелика ємність
-
Одночасна швидка зарядка для 3 пристроїв
-
Близько 6 годин для повної зарядки
-
Швидка зарядка в обох напрямках
-
Світлодіодний цифровий дисплей, що відображає рівень заряду акумулятора з першого погляду
-
Відмінний контроль температури, швидка зарядка без перегріву
⫸ Характеристики:
• Ємність: 20000 мА·год;
• Підтримка швидкої зарядки: Power Delivery 3.0 / Qualcomm Quick Charge 3.0 / Huawei SCP;
• Макс. вихідна потужність: 22.5 Вт;
• Вихідні порти: 1 × USB-C 2 × USB-A;
• Вихідний струм: USB-C 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A, USB-A1&2 5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A;
• Тип батареї: Li-Polymer;
• Джерело/порт заряду вбудованої батареї: USB-C, Micro-USB;
• В комплекті: кабель USB-A → Micro-USB;
• Матеріал корпусу: алюміній;
• Колір: чорний;
• Розміри: 154.8 × 69.4 × 29.5 мм;
• Вага: 450 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Набор переходников | Нет |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Входное напряжение | 5 В |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Выходной ток | 20000 мА |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 450 г |
| Ширина | 69.4 мм |
| Длина | 29.5 мм |
| Высота | 154.8 мм |
- Цена: 1 313 ₴
- Способ упаковки: Оригінальний павербанк Baseus Star-Lord Digital Display Fast Charge Power Bank 22.5W 20000mAh Black PPXJ060001












