влевовправо
-9%
Сенсорна панель управління Aqara Smart Switch Panel S1E Grey Wi-Fi Apple HomeKit (CJPKG01LM)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01419
2 115 ₴
1 915 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
СЕНСОРНИЙ КОНТРОЛЕР AQARA S1E
Smart Switch Panel (CJPKG01LM)
⚫️ темно-сірий колір ⚫️
❗️Для роботи цієї моделі потрібна нульова лінія.
❗️Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

⫸ Aqara Smart Switch Panel S1E –
сенсорний Wi-Fi контролер, що стане комплексним рішенням для управління вашою системою розумного дому.
🔹
Актуальний стан пристроїв
🔹
Керування елементами дому
🔹
5 наборів кольорових тем
🔹
Захист від перегрівання
![]()
❗️УВАГА❗️Для роботи цієї моделі потрібна нульова лінія❗️

▪️ ДИЗАЙН
Шукаєте оригінальні вимикачі? Панель Aqara S1E вирізняється стильним дизайном, водночас базові кольори та ергономічний дизайн стануть окрасою будь-якого інтер'єру.
▪️ ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Відсутність кнопок та великий чутливий сенсорний IPS екран спростить керування системою розумного будинку. Користуйтеся усім спектром можливостей SmartHome за допомогою лише одного дотику. Такий спосіб керування буде доступним навіть для найменших членів сім'ї.
▪️ КОМПАКТНИЙ РОЗМІР
Aqara Smart Switch Panel попри значну кількість переваг, є не більшою за звичайний вимикач. Компактна та мінімалістична, панель S1E буде вдалим вибором для сучасної оселі.
▪️ ВЕЛИЧЕЗНИЙ ФУНКЦІОНАЛ
Розумний сенсорний контролер оснащений шістьма різними екранами дисплея та може відображати 9 сервісів або віджетів додатку Aqara, наприклад, погоду чи годинник. На панель можна вивести окремі перемикачі для активації одним дотиком (віртуальні та фізично підключені комутатори).

⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-
Розмір: 86 х 86 х 41,35 мм;
-
Підключення: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 ГГц;
-
Вхід: 220 В~, 50 Гц;
-
Роздільна здатність дисплея: 480 х 480;
-
Максимальне навантаження (загальне): лампа розжарювання – 2200 Вт, світлодіодна лампа, люмінесцентна лампа – 400 Вт;
-
Робоча температура: -10℃ - +40℃;
-
Робоча вологість: 0~95% відносної вологості.
⫸ Комплектація:
• Aqara Aqara Smart Switch Panel S1E Apple HomeKit (CJPKG01LM);
• Інструкція.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Серый |
| Напряжение | 250 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 86 мм |
| Высота | 86 мм |
| Ширина | 41.35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная подключаемая мощность | 2200 Вт |
| Радиус действия | 50 м |
| Частота тока | 50 Гц |
| Количество режимов работы | 6 |
| ЖК дисплей | True |
| Масса | 300 г |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Номинальная сила тока | 10 А |
| Кількість клавіш | |
| Кількість клавіш | Виберіть кількість клавіш |
- Цена: 1 915 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Комплектація: • Aqara Aqara Smart Switch Panel S1E Apple HomeKit (CJPKG01LM); • Інструкція.












