влевовправо
-10%
Розумна світлодіодна стрічка Meross Smart Wi-Fi Light Strip 10метрів Apple HomeKit (MSL320)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01375
1 975 ₴
1 775 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Meross Smart Wi-Fi Light Strip (MSL320) 10m - Wi-Fi світлодіодна стрічка 10м.

Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅
⫸ Meross Smart Wi-Fi Light Strip (MSL320)
• Керуйте своєю світловою стрічкою з будь-якого місця та будь-коли за допомогою програми Meross або Apple Home.
• Працює з Apple HomeKit/Siri, Amazon Alexa, Google Assistant, SmartThings.
• Регулюйте яскравість, налаштовуйте світло та встановлюйте кольори RGB.
• Підтримка сцен з різними ефектами.
• Працює по Wi-Fi. Шлюз не потрібен.
⫸ Характеристики:
• Модель: MSL320;
• Напруга: 12 В/3 А або 12 В/1,5 А, 36W;
• Колір: RGBWW (2700K-6500K);
• Довжина: 5 м x 2 або 5 м (16,4 футів x 2 або 16,4 футів);
• Тип адаптера: EU;
• Антена: Одна внутрішня антена;
• Бездротові стандарти: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 ГГц, 1T1R;
• Бездротова безпека: Підтримка 64/128 біт WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK;
*Не підтримує Enterprise Wi-Fi;
• Сертифікати: США: FCC;
ЄС: CE, RoHS, WEEE;
• Системні вимоги:
- Смартфон під управлінням iOS 10* або новішої версії, Android 6.0 або новішої версії;
- Існуюча мережа Wi-Fi;
- *Для версії HomeKit потрібна iOS 13 або новішої версії;
• Робоча температура: 0°C~40°C (32°F~104°F);
• Температура зберігання: -40°C~70°C (-40°F~158°F);
• Робоча вологість: 10%~90% без конденсації;
• Вологість при зберіганні: 5%~90% без конденсації;
⫸ Комплектація:
• 2 х 5 м (16,4 футів) світлова смуга
• 1 x Smart Wi-Fi контролер
• 2 x роз'єм
• 1 x адаптер живлення
• 10 x Кліпса для фіксації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Meross |
| Диапазон работы | 50 м |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Ток | 1.5 А |
| Страна производитель | Китай |
| Количество кнопок | 1 шт |
| Мощность | 36 Вт |
| Вес | 730 г |
| Регулировка | Яркости, Память последней настройки, Цветовой температуры свечения |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цветовая гамма | RGB |
| Рабочее напряжение (В) | 12-36 |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение сети | 12 В |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лента |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 36 Вт |
| Источник света | Диоды |
- Цена: 1 775 ₴
- Способ упаковки: Розумна світлодіодна стрічка Meross Smart Wi-Fi Light Strip 10метрів Apple HomeKit (MSL320)















