-3%
IP-Камера Шлюз Aqara Camera Hub G2H Pro (ZNSXJ15LM) Gateway ZigBee 3.0, Matter, Apple HomeKit
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01427
3 099 ₴
2 999 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 098-58-00Менеджер
AQARA CAMERA HUB G2H PRO
(ZNSXJ15LM)

❗️ Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland / Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
протягом 2-х робочих днів 📦
без передплат 🚚
на всі товари ✅
► Модель: ZNSXJ15LM (CN);
► Підтримка HomeKit Secure Video (HSV);
► Функція шлюзу ZigBee 3.0;
► Роздільна здатність відео: 1080р (1920 х 1080);
► Кут огляду – 140°;
► Швидкість – 20 кадрів за секунду;
► Підключення: Wi-Fi, ZigBee;
► 10-метрове інфрачервоне нічне бачення;
► Виявлення руху на відстані до 15 метрів;
► Вбудований мікрофон;
► Вбудований динамік, що підтримує двосторонню розмову;
► Робоча температура від -10°С до 40°С;
► Режим cну;
► Зберігання: сховище iCloud, сховище NAS, карта Micro SD;
► Вага: 112 грам;
► Розміри: 82.4 x 56.5 x 50.5 мм;
► Вхідна напруга: 5В / 1А;
► Вага товару з упаковкою: 0.26 кг;
► Android 4.4 та IOS 8.0;
► Підтримка карт пам'яті до 128 Гб
⫸ Комплектація:
• IP-камера Aqara Camera Hub G2H Pro ZNSXJ15LM(CN) Apple HomeKit;
• Адаптер живлення (євророзетка);
• Кабель MicroUSB - USB (171см);
• Пластина для фіксації (за допомогою магніта);
• Двостороння стрічка;
• Інструкція.
ПІДКЛЮЧЕННЯ КАМЕРИ ТА ВИГЛЯД У ДОДАТКУ
Для підключення камери завантажте додаток "Aqara Home" з Apple Store чи Google Play.



Додайте новий пристрій за допомогою ➕ у правому верхньому куті. Оберіть камеру G2H Pro, введіть дані Wi-Fi мережі та пароль. Після цього на екрані з'явиться пін-код у вигляду QR-коду. Під ніжкою камери знайдіть отвір-приховану кнопку для створення пари між пристроєм та додатком, затисніть кнопку скрепкою на 5 секунд. Зрештою покажіть камері згенерований раніше QR-код на смартфоні.


У додатку Apple HomeKit усе простіше: додайте пристрій у додатку та зіскануйте QR-код з нижньої частини камери для завершення налаштування.

HomeKit Secure Video
Найбільшою особливістю цієї камери є підтримка Apple HomeKit з коробки, а отже й запис та збереження відеоархіву в iCloud – HomeKit Secure Video (HSV). За допомогою HomePod, Apple TV або iPad у якості Home Hub (докладніше тут ) штучний інтелект обробляє зняте відео – розпізнає людей, тварин та транспортні засоби. Шлюз шифрує відеокліп і вантажить його в iCloud. Для цього потрібен план iCloud на 200 ГБ, хоча саме відео не займатиме ємності профілю. Найбільший план iCloud на 2 ТБ дозволяє розмістити до п'яти камер.
У камери є опція підтвердження появи члена сім'ї вдома. Так, можна налаштувати вимкнення камери у такому випадку (якщо Вас хвилює конфіденційність) або залишити ведення відеоспостереження.
Вбудований датчик руху можна задіювати у сценаріях. Він базується на AI аналізі відео, а не на інфрачервоному (PIR) датчику.

У додатку HomeKit є можливість перегляду записаних відео, а також функція спілкування. Натисніть кнопку мікрофона, щоб почати голосовий виклик. У правому нижньому кутку є швидкий доступ до пристроїв кімнати, у якій стоїть камера.


СПОСОБИ КРІПЛЕННЯ КАМЕРИ ЗА ДОПОМОГОЮ ВБУДОВАНОГО МАГНІТУ В НІЖЦІ

Магніт потужний, а корпус камери легкий, тож кріплення таким чином буде надійним. Якщо поверхня не магнітна, скористайтеся металевою пластиною на клейкій платформі з комплекту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Тип камеры | IP |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Формат сжатия | H.265 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | Программное |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 20 м |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Количество мегапикселей | 5 Мп |
| Отключаемый ИК-фильтр | Да |
| Работа с изображением | |
| Обнаружение движения | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводной интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Общие | |
| Напряжение | 5 В |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Длина | 50.5 мм |
| Ширина | 56.5 мм |
| Высота | 82.4 мм |
| Вес | 0.112 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет | Белый |
| Характеристики | |
| Колір | Білий |
- Цена: 2 999 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Комплектація • IP-камера Aqara Camera Hub G2H Pro ZNSXJ15LM (CN) Apple HomeKit; • Адаптер живлення (євророзетка); • Кабель MicroUSB - USB (171см); • Пластина для фіксації (за допомогою магніту); • Двостороння стрічка; • Інструкція.









