влевовправо
Новинка

Розумна подвійна розетка Meross Smart Wi-Fi Plug 10A (MSS120 EU) Apple HomeKit Amazon Alexa Google Home
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01487
795 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
⫸ Подвійна розетка Meross (10A x 2) (MSS120HK)
Smart Wi-Fi Plug (EU Version) App Control, Timer.
підтримує Apple HomeKit, Siri, Amazon Alexa, Echo, Google Assistant, Nest Hub and SmartThings

Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅
⫸ Meross Smart Wi-Fi Plug (10A) (MSS120) Apple HomeKit
• Вмикайте та вимикайте пристрої в будь-якому місці в будь-який час за допомогою програми Meross.
• Працює з Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, SmartThings.
• Ви можете створити розклад чи налаштувати таймер автоматичного вмикання та вимикання.
• Працює при наявності Wi-Fi мережі.
• Сертифікація Apple HomeKit.
⫸ Опис можливостей:
• Пульт дистанційного керування: вмикайте та вимикайте електроніку будь-де в будь-який час за допомогою програми Apple HomeKit і програми Meross. Ви можете перевірити стан підключених електронних приладів або встановити для них розклад. Усі дані безпечно передаються та зберігаються на серверах Amazon AWS.
• Голосове керування: ви можете керувати своїми пристроями без використання рук, просто голосовими командами, щоб увімкнути / вимкнути підключені пристрої. Сумісний з Apple HomeKit, Siri, Amazon Alexa і Google Assistant.
• Налаштування розкладу та таймера: ви можете запланувати автоматичне вмикання та вимикання підключених пристроїв. Економте енергію, коли світло не потрібне або випадково залишено увімкненим. Підтримуються налаштування сходу та заходу сонця.
• Безпека: вилку виготовлено з вогнезахисного матеріалу для PC і була схвалена для безпеки та гарантії якості. Сертифікований CE/RoHS, розетка підтримує побутову техніку до 16А.
• Підходить для використання в Європі та інших країнах, де використовується штекер типу EU.
⫸ Характеристики:
► Вхідні дані:
• ЄС/FR: 100-240 В~, 50/60 Гц, 10,0 А.
► Вихід:
• EU/FR: 100-240 В~, 50/60 Гц, максимальне навантаження 10,0 А,
► Моніторинг енергії:
• Немає.
► Кнопка:
• Кнопка вмикання/вимикання,
• Натисніть і утримуйте протягом 5 секунд, щоб почати процес скидання до заводських налаштувань.
► СВІТЛОДІОДИ:
• Два індикатори стану.
► Розміри (Ш x Г x В):
• EU: 10,5 x 4,6 x 5 см .
► Антена:
• Одна внутрішня антена.
► Бездротові стандарти:
• IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 ГГц, 1T1R.
► Бездротова безпека:
• Підтримка 64/128 біт WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK,
• *Не підтримує Enterprise Wi-Fi.
► Сертифікати:
• ЄС/Франція/Великобританія: CE, RoHs, WEEE.
► Комплектація:
• Смарт-розетка Meross Smart Wi-Fi Plug MSS210HK (EU Version),
• Інструкція.
► Системні вимоги:
• Смартфон під керуванням iOS 9* або новішої версії, Android 4.1 або новішої версії,
• Існуюча мережа Wi-Fi,
• * Для версії HomeKit потрібна iOS 13.0 або новішої версії.
► Навколишнє середовище:
• Робоча температура: 0°C~40°C (32°F~104°F),
• Температура зберігання: -40°C~70°C (-40°F~158°F),
• Робоча вологість: 10%~90% без конденсації,
• Вологість зберігання: 5%~90% без конденсації
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливі гуртові ціни. ⪡
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Meross |
| Страна производитель | Китай |
| Способ установки | Накладной |
| Количество разъемов | 1 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Номинальный ток | 10 А |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 60 Гц |
| Заземление | Да |
| Защитная крышка | Нет |
| Защитные шторки | Да |
| Вес | 157 г |
| Состояние | Новое |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 105 мм |
| Высота | 46 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 795 ₴
- Способ упаковки: Розумна подвійна розетка Meross Smart Wi-Fi Plug 10A (MSS120 EU) Apple HomeKit Amazon Alexa Google Home








