влевовправо

TV-Приставка X98 Mini 4/32 GB Amlogic S905W2 Android 11 (Android Smart TV BOX, Андроїд тв бокс)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01522
1 359 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
X98 Mini 4/32GB - нова модель серед TV-приставок на Android 11. Швидку та стабільну інтерфейсу забезпечує 4-ядерний процесор Amlogic S905W2 із тактовою частотою до 1,8 ГГц. 4GB оперативної пам'яті, 32GB вбудованої, Bluetooth 4.0, надійний дводіапазонний 2,4 + 5 ГГц Wi-Fi модуль, графічний прискорювач Mali-G31 MP2 «Dvalin» для перегляду 4К відео без затримок та підтримка AV1 відео кодека - усе це про X98 Mini.
+ Онлайн-кінотеатр та 230 каналів у подарунок!*
(*місячний пакет офіційного телебачення та фільмів у сервісі Sweet.TV до кожного замовлення TV-приставки)
![]() |
ГарантіяГарантія 6 місяців на всі приставки, куплені в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
ДоставкаДоставка в будь-яке місто без передплат. |
|
|
Технічна підтримкаДопомога у виборі пристрою, його підключення та користування. |
⫸ Характеристики
|
|
|
|
|
![]() |
|
Операційна система |
Процесор |
Відеопроцесор |
Оперативна пам'ять |
Вбудована пам'ять |
|
Android 11 |
4-ядерний Amlogic S905W2 |
Davlin MP2 Mail-G31 GPU |
4 Гб |
32 Гб |
⫸ Варіанти налаштувань від SELLBOT:
❌
Без додаткових налаштувань
Заводський пристрій з базовими для Android додатками, як-от Play Market, Youtube, Google Chrome тощо.
✅
Встановлення сервісів + 50 грн
На Вашій приставці вже буде встановлено набір програм для перегляду фільмів, серіалів, Youtube без реклами та Youtube Kids.
✅
Прошивка SLIMBOX Android TV 11.0 ATV + 100 грн
Широкий спектр можливостей та зручніше управління приставкою. Зі SLIMBOX Ваша приставка отримає ROOT права, а також інтерфейс популярних Xiaomi Mi Box S або Xiaomi Mi Stick 4k за значно доступнішу ціну. Чудовий вибір для досвідченого користувача, а також для дітей чи людей поважного віку: керування цією версією простіше та зрозуміліше.
✅
SLIMBOX + встановлення сервісів + 150 грн
Поєднання зручного меню Android TV та найкращих, перевірених додатків для TV-приставок вже на Вашому пристрої.
Незалежно від обраного пакету налаштувань, Ви отримаєте промокод на місяць у сервісі офіційного телебачення Sweet.TV. Понад 230 каналів та 10 тисяч фільмів у високій якості!
Із нашою TV-приставкою Ви забудете про комп'ютер чи ноутбук! Операційна система Android забезпечує швидку роботу браузера, завантаження файлів усіх форматів та відкриття Web-сайтів у повному розмірі на Вашій TV-приставці. Віртуальна клавіатура передбачає можливість використання звичайної дротової миші чи бездротового аеропульта, що дозволяє вводити текст із будь-якого місця на відстані до 10 метрів, незважаючи на перепони - стіни, дивани, двері тощо.
|

⪼ Детальні характеристики:
• Операційна система: Android 11.• Оперативна пам'ять: 4GB.
• Постійна пам'ять: 32GB.
• Процесор: Amlogic S905W2 CPU, до 1.8GHz, Quad Core, ARM Cortex A35.
• Графічний процесор GPU: Davlin MP2 Mail-G31 GPU
• Мережа: 2.4GHz + 5GHz WiFi ac 802.11 a/b/g/n/ac, Ethernet 100mb; Bluetooth 4.0
• Роз'єми: HDMI 2.0 - 1 шт, USB 2.0 - 2шт, MicroSD, Ethernet.
• Багатомовний інтерфейс.

⪼ Комплектація
• TV приставка.• Пульт.
• Блок живлення (євророзетка).
• HDMI кабель.
• Інструкція.
• Гарантійний талон та товарний чек.

⪼ Додатково до приставки пропонуємо (див. у наших товарах або запитуйте в менеджера):
• Аеропульти G10S, G20S, G20S Pro, G30S, G50S;• Бездротові клавіатури з сенсорною панеллю;
• AV тюльпани 3.5mm - 3RCA.
⪢ Не гайте часу! Поки Ви думаєте, хтось уже насолоджується перевагами TVBOT-приставки! Відкривайте нові можливості із TV BOX! ⪡
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливі гуртові ціни. ⪡
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | X98 |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащение | IPTV, mini PC, Smart TV, TV-тюнер, Доступ в интернет, Жесткий диск, Флеш накопитель |
| Портативный | Да |
| Выходы | 5.1 аудио, HDMI, Цифровой оптический/коаксиальный, RCA |
| Интерфейсы | DLNA, Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Многоканальный звук | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 88 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Высота | 18 мм |
| Встроенная память | 32Гб |
| Дополнительные характеристики | |
| Операционная система | Google Android |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Количество USB-портов | 2 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 6 Місяців |
| Комплектація | Приставка TV BOX, пульт, блок живлення (євророзетка), HDMI кабель, інструкція |
| Процессор | Amlogic S905W2 |
| Налаштування | Без додаткових налаштувань |
| Виробник | X98 |
| Модель | X98 Mini |
| Операційна система | Android 11 |
| Додаткова пам'ять | MicroSD до 64 ГБ, підключення USB Flash або жорсткого диска |
| Мережа | WiFi 2.4GHz/5GHz дводіапазонний 802.11 b/g/n/ac, LAN -100Mbit/s |
| Відеопроцесор | Davlin MP2 Mail-G31 GPU |
| Оперативна пам'ять (RAM) | 4 ГБ |
| Вбудована пам'ять (ROM) | 32 ГБ |
- Цена: 1 359 ₴
- Способ упаковки: ⪼ Комплектація: • TV приставка. • Пульт. • Блок живлення (євророзетка). • HDMI кабель. • Інструкція. • Гарантійний талон та товарний чек.

























