
TV-Приставка G7 Mini 2/16GB Android TV 11 ATV Amlogic S905W2 голосовий пульт Smart TV Box
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01555
1 278 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 098-58-00Менеджер
G7 Mini 2/16GB ATV - новинка серед приставок на Android TV
з голосовим пультом Bluetooth у комплекті.

Модель G7 Mini з 2 Гб оперативної та 16 Гб вбудованої пам'яті працює на новій версії Android TV 11, що підтримує всі популярні версії додатків та ще довго залишатиметься актуальною. Приставку розроблено на базі процесора Amlogic S905W2 з апаратною підтримкою кодека AV1, який на 20-30% краще стискає відео і вже зараз використовується в Youtube для відтворення важких відео. Процесор осилює відео 4К з частотою 60к/с. Окрім цього, пристрій оснащено відеопроцесором Mali-G31 MP2, Bluetooth 4.2 та дводіапазонним Wi-Fi.
+ Онлайн-кінотеатр та 230 каналів у подарунок!*
(*місячний пакет офіційного телебачення та фільмів у сервісі Sweet.TV до кожного замовлення TV-приставки)
⫸ Характеристики
|
|
|
|
|
![]() |
|
Операційна система |
Процесор |
Відеопроцесор |
Оперативна пам'ять |
Вбудована пам'ять |
|
Android 10.0 Q |
4-ядерний ALLWINNER H616 |
Davlin MP2 Mail-G31 GPU |
DDR3 4 Гб |
32 Гб |
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
⪢ Варіанти налаштувань від SELLBOT. ⪡
Незалежно від обраного пакету налаштувань, Ви отримаєте промокод на місяць у сервісі офіційного телебачення Sweet.TV. Понад 230 каналів та 10 тисяч фільмів у високій якості!
Із нашою TV-приставкою Ви забудете про комп'ютер чи ноутбук! Операційна система Android забезпечує швидку роботу браузера, завантаження файлів усіх форматів та відкриття Web-сайтів у повному розмірі на Вашій TV-приставці. Віртуальна клавіатура передбачає можливість використання звичайної дротової миші чи бездротового аеропульта, що дозволяє вводити текст із будь-якого місця на відстані до 10 метрів, незважаючи на перепони - стіни, дивани, двері тощо.
|

⪼ Детальні характеристики:
• Операційна система: Android 11 ATV.
• Оперативна пам'ять: 2GB.
• Постійна пам'ять: 16GB.
• Процесор: Amlogic S905W2 CPU, до 1.8GHz, Quad Core, ARM Cortex-A35.
• Графічний процесор GPU: Davlin MP2 Mail-G31 GPU
• Мережа: WiFi 2.4GHz + 5GHz з 2 × 2 MIMO., Ethernet 100mb.
• Роз'єми: HDMI 2.0 - 1 шт, USB 2.0 - 1шт, MicroSD, AV-RCA (аудіо-відео вихід, тюльпани), Ethernet.
• Bluetooth 4.2.
• Багатомовний інтерфейс.
⪼ Комплектація:
▷ TV приставка.
▷ Пульт.
▷ Блок живлення (євророзетка).
▷ HDMI кабель.
▷ Інструкція.
⪢ Не гайте часу! Поки Ви думаєте, хтось уже насолоджується перевагами TVBOT-приставки! Відкривайте нові можливості із TV BOX! ⪡
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливі гуртові ціни. ⪡
⪢ За консультацією стосовно будь-яких деталей звертайтеся до наших менеджерів у чаті та в телефонному режимі. ⪡
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Intek |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащение | IPTV, mini PC, Smart TV, TV-тюнер, Доступ в интернет, Жесткий диск, Флеш накопитель |
| Портативный | Да |
| Выходы | 5.1 аудио, HDMI, Jack 2.5/3.5 mm, Цифровой оптический/коаксиальный, RCA |
| Интерфейсы | DLNA, Ethernet, USB, Wi-Fi, Bluetooth |
| Многоканальный звук | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 78 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Высота | 17 мм |
| Встроенная память | 16Гб |
| Дополнительные характеристики | |
| Операционная система | Google Android |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Количество USB-портов | 2 |
| Оперативная память | 2Гб |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 6 Місяців |
| Комплектація | Приставка TV BOX, пульт, блок живлення (євророзетка), HDMI кабель, інструкція |
| Процесор | Amlogic S905W2 |
| Процессор | Amlogic S905W2 |
| Налаштування | Без додаткових налаштувань |
| Модель | G7 Mini |
| Операційна система | Android TV 11 |
| Додаткова пам'ять | MicroSD до 128 ГБ, підключення USB Flash або жорсткого диска |
| Мережа | WiFi 2.4GHz/5GHz дводіапазонний 802.11 b/g/n/ac, LAN -100Mbit/s, Bluetooth 4.2 |
| Роз'єми | HDMI 2.0, USB 2.0 - 2 шт, MicroSD, AV-RCA (аудіо-відео вихід, тюльпани), LAN |
| Центральний процесор | Amlogic S905W2 (ARM Cortex A35) / 4 ядра / 1.8 GHz |
| Відеопроцесор | Davlin MP2 Mail-G31 GPU |
| Оперативна пам'ять (RAM) | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять (ROM) | 16 Гб |
- Цена: 1 278 ₴
- Способ упаковки: smart tv box G7 Mini Android TV 11


















