влевовправо

Бездротова мишка Xiaomi Mi Wireless Mouse Lite (XMWXSB01YM) Black миша
- Готово к отправке
- Код: 01533
399 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротова мишка Xiaomi Mi Wireless Mouse Lite (XMWXSB01YM) - мишка з ергономічною формою та приємною текстурою для комфортного використання протягом довгого періоду часу. Поверхня відштовхує бруд та не зберігає відбитків пальців. Створена з урахуванням анатомічних особливостей, мишка водночас зручна і для правої, і для лівої рук. Точне позиціювання (1200 dpi), високошвидкісна передача даних, а також довгий час екслуатації (500 мільйонів кліків одної клавіші як обіцяє виробник) та низьке споживання енергії (рік роботи на батарейці АА) дозволять Вам насолодитися використанням пристрою протягом довгого періоду часу. У цій моделі бездротової миші все продумано до дрібниць: навіть USB-адаптер має свій особливий слот в мишці, щоб уникнути його втрати, що часто трапляється.

⫸ Особливості:
-
Точне позиціювання 1200 dpi.
-
Миттєва бездротова передача на частоті 2.4 Ггц.
-
Низький рівень споживання енергії (1 батарейка АА).
-
Створена з урахуванням анатомічних особливостей руки.
-
Кожна з клавіш розрахована на 500 млн кліків.
-
Матеріал стійкий до УФ-випромінювання, забруднень та жирних плям.
-
USB адаптер у комплекті, зберігається в спеціальному відділенні всередині миші.
-
Чудово працює на будь-якій поверхні завдяки протиковзній накладці.


![]() |
Гарантія Гарантія 6 місяців на весь товар, куплений в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
Доставка Доставка Новою поштою в будь-яке місто. |

⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливий продаж оптом. ⪡
⪢ За консультацією стосовно будь-яких деталей звертайтеся до наших менеджерів у чаті та в телефонному режимі. ⪡
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип | Мышь |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Интерфейс подключения | USB |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Длина | 113 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 36 мм |
| Вес | 80 г |
| Состояние | Новое |
| Разрешение оптического сенсора | 1200 dpi |
| Мышь | |
| Тип мыши | Оптическая лазерная |
| Конструкция мыши | Классическая |
| Дизайн мыши | Для обеих рук |
| Количество клавиш мыши | 3 |
- Цена: 399 ₴











