влевовправо

Бездротова КЛАВІАТУРА + МИШКА Xiaomi WXJS01YM Wireless комплект
- Готово к отправке
- Код: 01534
1 099 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротовий комплект клавіатура + миша Xiaomi MiiiW WXJS01YM звільнить Ваш робочий стіл від зайвих дротів. Wireless підключення забезпечить більш гнучке використання пристроїв, дозволить розміщувати під різним кутом та змінювати розташування для зручності роботи. Клавіатура та миша Xiaomi комплектуються компактним радіочастотним передавачем 2.4 ГГц (USB-адаптером), що і забезпечує миттєвий обмін даних на відстані до 10 м.
Повнорозмірна клавіатура обладнана 104 кнопками, підтримує різні операційні системи, відрізняється високою міцністю та розрахована на більш ніж 5 мільйонів натискань. Клавіатура виконана в ергономічному дизайні - з ідеальним кутом нахилу та оптимальним простором між клавішами, що сприяє зручному набору тексту. Окремої уваги заслуговує мишка - ультралегка, вона не втомлює руку під час використання, адже створена з урахуванням анатомічних особливостей. Мишка зручна що для правої, що лівої руки, а отже підійде для будь-якого користувача. Поверхня клавіатури і миші не зберігає відбитків пальців, тож довго залишатиметься в ідеальному стані, незважаючи на чорний колір.


⫸ Особливості комплекту:
-
Точне позиціювання мишки (1000 dpi).
-
Миттєва бездротова передача на частоті 2.4 Ггц.


![]() |
Гарантія Гарантія 6 місяців на весь товар, куплений в нашому інтернет-магазині (за умови несправності безкоштовна заміна пристрою на новий). |
![]() |
Доставка Доставка Новою поштою в будь-яке місто. |
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливий продаж оптом. ⪡
⪢ За консультацією стосовно будь-яких деталей звертайтеся до наших менеджерів у чаті та в телефонному режимі. ⪡
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип | Клавиатура + мышь |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Интерфейс подключения | USB |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Длина | 436 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Высота | 27 мм |
| Вес | 500 г |
| Состояние | Новое |
| Разрешение оптического сенсора | 1000 dpi |
| Клавиатура | |
| Конструкция клавиатуры | Эргономическая |
| Количество клавиш клавиатуры | 104 |
| Подсветка клавиатуры | Нет |
| Встроенный Тачпад | Нет |
| Мышь | |
| Тип мыши | Оптическая лазерная |
| Конструкция мыши | Классическая |
| Дизайн мыши | Для обеих рук |
| Количество клавиш мыши | 3 |
- Цена: 1 099 ₴












