влевовправо

Eufy Solo Indoor Cam C120 (C24) Cam 2K Apple HomeKit (T8400X)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01548
1 499 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Eufy Solo Indoor Cam C120 (C24) Cam 2K Apple HomeKit (T8400X) - це IP-камера для Вашої безпеки.

Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

⫸ Eufy Indoor Cam C120 (С24) 2K T8499X —
це компактна внутрішня рухома на 360°
IP-камера з надвисокою якістю зображення 2К,
чітким нічним баченням, вбудованим ШІ з
визначенням людей та тварин, можливістю
двосторонньої комунікації та підтримкою Apple
HomeKit, а також голосових помічників з коробки
без жодних додаткових пристроїв.




Моніторинг звуку
Вбудований ШІ сповістить вас зміну рівня шуму, тож ви знатимете, коли ваша дитина потребує уваги.
Миттєве виявлення
Щойно буде виявлено рух, камера почне запис і надішле сповіщення, що дасть змогу завжди бути в курсі подій або навіть попередити їх.
Виокремлення зон
Отримуйте лише важливі сповіщення. Налаштуйте зону для детекції і слідкуйте за нею.
Нічне бачення
Надійний відеонагляд - слабке освітлення не стане на заваді.
Спілкування через камеру
Розмовляйте в режимі реального часу з будь-ким, хто поруч з вашою камерою.
Миттєві сповіщення на телефоні
Камера повідомить вас про підозрілі рухи вже за лічені секунди після детекції
Два варіанти зберігання
Зберігайте свої дані та записи локально або в хмарі.
Постійний доступ
Відеозаписи доступні будь-де і будь-коли - потрібен лише ваш смартфон.

⫸Комплектація:
• IP-камера Eufy Solo Indoor Cam C24 Cam 2K Apple HomeKit (T8400X);
• Кабель MicroUSB - USB (2 м);
• Блок живлення 5V - 1A;
• Кріплення на стіну / стелю;
• Набір гвинтів для кріплення;
• Інструкція.
💾 У комплектацію не входить картка пам'яті. Камера підтримує SD карти до 128 Gb.

⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливі гуртові ціни. ⪡
⪢ За консультацією стосовно будь-яких деталей звертайтеся до наших менеджерів у чаті та в телефонному режимі. ⪡
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eufy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип камеры | IP |
| Применение | Внутренняя |
| Формат сжатия | H.265 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | Программное |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 8 м |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Дальность LED подсветки | 10 м |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 2560х1440 |
| Количество мегапикселей | 3 Мп |
| Чувствительность | 1 люкс |
| Работа с изображением | |
| Обнаружение движения | Да |
| Интерфейсы | |
| Порт для SD-карты | Да |
| Общие | |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Длина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Высота | 104 мм |
| Вес | 98 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
- Цена: 1 499 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Комплектація ► IP-камера; ► Кабель MicroUSB - USB (2 м); ► Блок живлення 5V - 1A ► Кріплення на стіну / стелю; ► Набір гвинтів для кріплення; ► Інструкція.






