влевовправо
-6%
Розетка-хаб з нульовою лінією Aqara H1 Smart USB Wall Outlet H1 Hub (QBCZWG11LM)
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 01556
Отправка с 16 мая 20261 779 ₴
1 679 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
РОЗЕТКА-ХАБ AQARA H1
(QBCZWG11LM)
⚫️ колір: темно-сірий (Space Gray) ⚫️

Розетка Aqara H1 є модулем управління розумним домом ☑️
❗️ Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland / Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅

AQARA SMART USB WALL OUTLET H1 HUB
APPLE HOMEKIT QBCZWG11LM
МІНІМАЛІСТИЧНИЙ ДИЗАЙН
Розетка Aqara H1 – не лише універсальний елемент розумного дому, а й стильний аксесуар для будь-якого інтер'єру. Темні кольори та матове покриття у поєднанні з широким функціоналом – чудовий вибір для поціновувачів практичності та стилю.

ВОГНЕТРИВКІСТЬ
Розетку виготовлено з матеріалів класу V-0, що відрізняються особливою вогнетривкістю. У випадку перегрівання або перенапруги система автоматично відімкне живлення і подасть тривожний сигнал. Так, Aqara H1 – це запорука Вашої безпеки.

ПОЛІФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
▪️ модуль для керування розумним будинком;
▪️ дистанційне керування та автоматизація;
▪️ USB адаптер для заряджання пристроїв
(з напругою 5В, 2А).

ПРОДУМАНА ДО ДЕТАЛЕЙ
✔️ порт Ethernet для дротового інтернету;
✔️ універсальний розмір розетки Aqara – 86х86 мм;
✔️ робота в HomeKit.



⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Модель: QBCZWG11LM;
• Розмір: 86 × 86 × 43.5 мм;
• Використання: працює з 0 лінією;
• Робоча вологість: 0%-95% RH,
без конденсації;
• Робоча температура: -10 °C - + 40 °C;
• Бездротовий протокол: Wi-Fi 2.4 GHz,
Zigbee 3.0;
• Потужність: 10А mаx 250В змінного струму;
• Вихідна потужність: 2200 Вт mаx;
• Додаток: Aqara Home / Apple HomeKit.

⫸ КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• Aqara H1 USB Wall Outlet (QBCZWG11LM);
• Інструкція.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 86 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Высота | 86 мм |
| Цвет | Темно-серый |
| Цвет кнопки | Антрацит |
| Форма кнопки | Прямоугольная |
| Возврат в исходное положение | Вытягивание кнопки |
| Цвет корпуса | Антрацит |
| Материал корпуса | Пластик |
| Гарантійний термін | |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Виберіть колір | |
| Виберіть колір | Темно-сірий (Space Gray) |
- Цена: 1 679 ₴
- Способ упаковки: Розетка-хаб з нульовою лінією Aqara H1 Smart USB Wall Outlet H1 Hub (QBCZWG11LM)








