влевовправо
-8%
Розумна рушникосушка Aqara Smart Towel Rack H1 Aqara Home App ZNMJJ02LM Zigbee 3.0
- Под заказ
- Код: 01486
Отправка с 10 июля 202611 999 ₴
10 999 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа

РОЗУМНА РУШНИКОСУШКА AQARA H1
(ZNMJJ02LM)
(ZNMJJ02LM)
☑️ Для роботи пристрою потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3 та ін.
❗️Підключення та користування пристроєм можливе за умови
виставленого регіону "Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅

ПЕРЕВАГИ РУШНИКОСУШКИ AQARA H1:
▪️ Сухий обігрів з вуглецевого волокна – 99% бактерицидний і антибактеріальний;
▪️ Регулювання температури від 45°C до 65°C;
▪️ Розумна сушка для рушників – бездротове з’єднання ZigBee.
КЕРУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ СЕНСОРНОЇ ПАНЕЛІ
Зручне налаштування як у додатку Aqara Home / HomeKit, так і фізично за допомогою панелі на самій рушникосушці. Панель відображає всю необхідну інформацію – час та температуру.

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ
☑️ захист від води IPX4;
☑️ захист від протікання;
☑️ високоякісна рама з низьковуглецевої сталі;
☑️ захист від перегрівання.
ДОСТУПНІ РІЗНІ РЕЖИМИ:
▪️ низькотемпературна м'яка сушка (45°C);
▪️ високотемпературна стерилізація рушників (65°C).
СУХЕ ОПАЛЕННЯ З ВУГЛЕВОЛОКНА
Завдяки технології сухого нагрівання вуглецевого волокна рама проводить тепло швидше та краще. Щоб висушити рушники, потрібно лише 2 години.
СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Дизайн рушникосушки простий, водночас стильний – він впишеться в інтер'єр будь-якої ванної кімнати.



⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Назва: розумна сушка для рушників Aqara H1;
• Модель: ZNMJJ02LM;
• Розмір: 785 * 500 * 200 мм;
• Матеріал: м'яка сталь;
• Потужність: 340 Вт;
• Клас захисту lPX4;
• Схема нагріву: вуглеволокно 45-65℃, регульована t°C;
• Робоча температура: -15℃~45℃;
• Робоча вологість: 10% – 95% RH, без конденсації;
• Бездротове з'єднання: Zigbee 3.0;
• Комплектація:
• розумна сушка для рушників H1;
• кріплення;
• інструкція.








| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 24 Вт |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 780 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Основные атрибуты | |
| Управление | HomeKit |
- Цена: 10 999 ₴








