влевовправо

IP-камера IMILAB C20 Pro Home Security Camera CMSXJ56B
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01569
1 495 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Міжнародна версія IMILAB Home Security Camera C20 Pro CMSXJ56B - це нова IP-камера з якістю зображення 2К, штучним інтелектом та покращеним нічним баченням.
IMILAB HOME app
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

ІP-камера IMILAB C20 Pro Home Security -
розумна камера з якістю 2К, виявленням руху, нічним баченням,
двосторонньою аудіосистемою та обертанням на 360°.
☑️
Виявлення руху та відстеження людини
Функція AI Human Tracking дає змогу швидко і точно виявляти та відстежувати рухи людини. Камера зафіксує незвичну ситуацію і надішле миттєве повідомлення на ваш мобільний телефон через програму Imilab Home.
☑️
Визначення незвичних звуків
Камера IMILAB C20 Pro не лише виявляє, а й розрізняє шуми, до прикладу: стукіт, дитячий плач, розбиття скла тощо; тож Ви можете налаштувати сповіщення саме на те джерело звуку, яку Вас найбільше цікавить.
☑️
Двосторонні відеодзвінки
Камера підтримує двосторонній аудіозв'язок у реальному часі, тому ви можете спілкуватися з тими, хто знаходиться перед камерою, де б ви не були. Слідкуйте за домашнім улюбленцем та спілкуйтесь із ним, щоб він завжди знав, що власник поруч.
☑️
Покращене нічне бачення
Завдяки технології Advanced Night Vision, камера може забезпечити зйомку у високій роздільній здатності навіть у нічний час або при слабкому освітленні




ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Роздільна здатність: 3 Мп;
• Якість відео: 2304х1296;
• 2K Crystal Clear quality;
• Формат: H.265;
• IR нічна зйомка на відстані 10 м;




⫸ КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• IP-камера IMILAB С20 Pro Home Security Camera
(CMSXJ56B);
• Кабель;
• Блок живлення;
• Набір для встановлення (кріплення на стіну);
• Інструкція.
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливі гуртові ціни. ⪡
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMILAB |
| Страна производитель | Китай |
| Тип камеры | IP |
| Разрешающая способность (Мп) | 3 |
| Формат сжатия | H.265 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | Программное |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 10 м |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 3 Мп |
| Отключаемый ИК-фильтр | Да |
| Объектив | |
| Светосила объектива | 2.1 F |
| Общие | |
| Угол поворота | 360 град. |
| Длина | 112 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Высота | 76 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
- Цена: 1 495 ₴
- Способ упаковки: IP-камера IMILAB C20 Pro Home Security Camera CMSXJ56B







