влевовправо
-7%
Бездротовий вимикач Aqara H1 Wireless Double Rocker Zigbee Apple HomeKit (WXKG15LM)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01568
1 350 ₴
1 250 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸БЕЗДРОТОВИЙ ВИМИКАЧ AQARA H1
Wireless Double Rocker Дві клавіші Білий (White) або Темно-сірий (Space Gray)(WXKG15LM)

☑️ Для роботи розетки небхідний шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3 та ін.
❗️Підключення та користування пристроєм можливе за умови
виставленого регіону "Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅

AQARA DOUBLE ROCKER H1
APPLE HOMEKIT WXKG15LM
МІНІМАЛІСТИЧНИЙ ДИЗАЙН
Вимикач Aqara H1 - не лише універсальний
елемент розумного дому, а й стильний
аксесуар для будь-якого інтер'єру.
Темні кольори та матове покриття
у поєднанні з широким функціоналом -
чудовий вибір для поціновувачів
практичності та стилю.

ЗРУЧНО ТА ПРАКТИЧНО
Попрощайтеся з громіздкою проводкою та реалізуйте
подвійне керування без додаткових зусиль. Бездротовий
Aqara H1 можна поставити будь-де, з'єднати з іншими
інтелектуальними пристроями та керувати домом фізично
та дистанційно ще швидше, ніж раніше. Швидкість реагування
кнопки Aqara H1 становить всього 50 мс.

ПРОДУМАНИЙ ДО ДЕТАЛЕЙ
✔️ міцніші та надійніші клавіші у порівнянні
з попередніми версіями;
✔️ спеціальне покриття від відбитків пальців -
насолоджуйтесь глибоким відтінком та
приємною текстурою без зайвих хвилювань;
✔️ робота в HomeKit.

Легке встановлення
Просто покладіть на будь-яку поверхню, приклейте на стіну чи навіть викладіть в ряд з вимикачами.
Багатофункціональний
пристрій
Одне натискання, подвійне чи затримане.пристрій

5 років автономної
роботи
Спеціальна система низького електроспоживання. роботи

Жодних відбитків
Завдяки спеціальному покриттю поверхня залишиться у початковому вигляді навіть у темному кольорі.
⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Модель: WXKG15LM;
• Розмір: 86 × 86 × 12.5 мм;
• Вага: 82.5 г;
• Робоча вологість: 0% - 95% RH, без конденсації;
• Робоча температура: -10 °C - + 50 °C;
• Тип батареї: CR2450;
• Бездротовий протокол: Zigbee 3.0;
• Додаток: Aqara Home / Apple HomeKit.
⫸ КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• Aqara H1 Double Rocker (WXKG15LM);
• Клейка стрічка;
• Інструкція.
⪢ Магазин SELLBOT пропонує широкий асортимент товару. Можливий продаж оптом. ⪡
⪢ За консультацією стосовно будь-яких деталей звертайтеся до наших менеджерів у чаті та в телефонному режимі. ⪡
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет корпуса | Антрацит |
| Цвет кнопки | Антрацит |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 86 мм |
| Высота | 86 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма кнопки | Прямоугольная |
| Возврат в исходное положение | Вытягивание кнопки |
| Виберіть колір | Оберіть колір |
- Цена: 1 250 ₴
- Способ упаковки: Бездротовий вимикач Aqara H1 Wireless double rocker (WXKG15LM) Zigbee 3.0 Apple HomeKit









