влевовправо
Новинка
-8%
-8%
IP-Камера Aqara Camera E1 ZNSXJ16LM 2K quality 360° AI Magicpair Apple HomeKit
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01588
2 575 ₴
2 375 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КАМЕРА AQARA E1 (ZNSXJ16LM)

Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

AQARA E1 –
новинка від відомого бренду, що стане чудовим доповненням Вашого розумного будинку.
Надійний захист, виявлення людини та 2К Ultra HD якість на 360°.

🟠
2K Ultra HD якість
3 мільйони пікселів надвисокої роздільної здатності забезпечують надчітке зображення з усіма деталями.🟠
Панорамний кут огляду 360°
Жодних сліпих зон: камера рухається вгору, вниз, ліворуч та праворуч.🟠
Виявлення людини
Камеру оснащено штучним інтелектом, що розпізнає контури людини та відстежує її рух.🟠
Розумні сповіщення
Aqara E1 відфільтрує неважливі зміни, як-от коливання штор вітром чи рух домашніх тварин та сповістить Вас лише про дійсно важливе.🟠
Двосторонній голосовий дзвінок
Спілкуйтеся з дітьми чи домашніми тваринами у будь-який час з будь-якого місця. Тепер усе під контролем.🟠
Покращене інфрачервоне бачення
Тепер Ви бачитимете все, що відбувається вдома навіть в умовах цілковитої темряви. Бути в безпеці легко з Aqara!
🟠
MagicPair
Нова фішка від Aqara, яка використовує Bluetooth 5.2 для автоматичного виявлення пристрою додатком та швидкого підключення в систему розумного дому.🟠
HomeKit Secure Video
А також сповільнена зйомка для максимально якісної відеофіксації домашнього затишку.
ВАЖЛИВОЮ ПЕРЕВАГОЮ КАМЕРИ AQARA E1 Є ЇЇ СИНХРОНІЗАЦІЯ В СИСТЕМІ РОЗУМНОГО ДОМУ.
▪️ камера Aqara E1 + модуль управління + датчик відкриття▪️
Налаштуйте сценарій і режим безпеки автоматично вмикатиметься щоразу
щойно Ви покидаєте дім.
▪️ камера Aqara E1 + модуль управління + датчик присутності▪️
Отримуйте сповіщення щоразу, як дитина опиниться поблизу небезпечних місць,
як-от вікно чи плитка.


ХАРАКТЕРИСТИКИ
▪️ Модель продукту: ZNSXJ16LM
▪️ Розмір виробу: 69 × 69 × 104 мм
▪️ Споживана потужність: 10 Вт (макс.)
▪️ Роздільна здатність: 1296p
▪️ Лінза: 101° (діагональ)
▪️ Кодування відео: H.264
▪️ Підключення: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/ax 2,4 ГГц, Bluetooth 5.2

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Тип камеры | IP |
| Разрешающая способность (Мп) | 3 |
| Формат сжатия | H.265 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | Программное |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 3 Мп |
| Отключаемый ИК-фильтр | Да |
| Работа с изображением | |
| Обнаружение движения | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводной интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Общие | |
| Угол поворота | 360 град. |
| Угол наклона | 170 град. |
| Длина | 69 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Высота | 104 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Характеристики | |
| Колір | Білий (White) |
- Цена: 2 375 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Комплектація • IP-Камера Aqara Camera E1 ZNSXJ16LM; • Адаптер живлення; • Кабель MicroUSB - USB (171см); • Фіксуюча пластина (фіксується магнітом); • Двостороння лента; • Інструкція.









