
Лампа-нічник Meross MSL430 Світильник HomeKit Smart Ambient Light with Color Changing
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01613
1 599 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 098-58-00Менеджер
РОЗУМНИЙ СВІТИЛЬНИК MEROSS MSL430

протягом 2-х робочих днів 📦
без передплат 🚚
на всі товари ✅

Комфортна 360° сенсорна панель керування на самій лампі. Окрім керування світлом у додатку, Ви можете також вмикати, вимикати чи навіть обирати колір освітлення тільки самим ледь натисканням на світильник.

ПЕРЕВАГОЮ ЦЬОГО СВІТИЛЬНИКА Є ЙОГО
СИНХРОНІЗАЦІЯ В СИСТЕМІ РОЗУМНОГО ДОМУ.
▪️ Amazon Alexa ▪️ Google Assistant ▪️ HomeKit ▪️ SmartThings ▪️
Ви можете не лише керувати світлом (фізично чи дистанційно)🔌,
📉 а й створювати для нього графіки роботи та розумні сценарії 🔂.
☝🏻Наприклад, якщо ваша дитина любить засинати з увімкненим світлом 💡,
📲 Ви можете налаштувати автоматичне його вимикання світла на час, коли вона зазвичай вже спить 💤.
Спростіть життя собі та близьким із розумним домом 🦾





ХАРАКТЕРИСТИКИ
▪️ Вхід: 12В / 500 мА;
▪️ Колірна температура: 2700-6500К;
▪️ Розмір: 10х10х19;
▪️ Бездротове з'єднання: 2,4 ГГц, 1T1R,
IEEE 802.11 b/g/n;
▪️ Робоча температура: 0-40°C;
▪️ Робоча вологість: 10-90% (без конденсату);
▪️ Сертифікати: FCC, CE, RoHS, WEEE;
▪️ Додаток: Meross;
▪️ Сумісність: Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings.

| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Meross |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цветовая температура | 6500K |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Источник питания | Электричество |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 19.5 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Длина | 10 мм |
| Диаметр | 10 мм |
- Цена: 1 599 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Комплектація • Лампа-нічник Meross MSL430; • Блок живлення; • Інструкція.









