влевовправо

Розумна Wi-Fi лампочка з димуванням Meross MSL100 Smart Wi-Fi LED Bulb with Dimmable Light HomeKit
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01616
699 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
РОЗУМНА Wi-Fi ЛАМПОЧКА MEROSS MSL100
з можливістю димування світла

Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

MEROSS MSL100 –
світлодіодна лампа з Wi-Fi керуванням.
Вмикайте і вимикайте дистанційно, налаштовуйте сценарії для затишного
дитячого сну, прокидайтеся з комфортним м'яким освітленням та регулюйте
його яскравість залежно від настрою та мети. Жодних додаткових пристроїв.
Розумний дім - це легко!
🟠
Стильний дизайн
Лампочка в стилі Едісона теплого білого кольору 2700K ідеально додасть затишку Вашій домівці.🟠
Яскравість з можливістю димування
Регулюйте яскравість освітлення: діапазон від 1% до 100% підійде для будь-якої мети: що для читання, що для вечірнього кіноперегляду.🟠
Розумне керування та голосове управління
Керуйте світлом будь-звідки та будь-коли за допомогою програми Meross. Тепер управління домом та його світлом у Вашому смартфоні. Легко, просто та зручно.🟠
Налаштування розкладів та сценаріїв
Просто встановіть час роботи лампочки й вона автоматично вмикатиметься та вимикатиметься у заданий період. Лампочка підтримує режим сходу та заходу сонця. І це вже не кажучи про сценарії :)🟠
Wi-Fi з'єднання
Не потрібно жодних додаткових пристроїв для підключення - ні хабів, ні концентраторів: пряме Wi-Fi підключення у додаток та синхронізація з іншими пристроями.🟠
Універсальність
Працює з HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant та SmartThings напряму. Універсальний пристрій, що доповнить будь-яку систему розумного дому.
🟠
Енергозберігання
Завдяки низькому споживання електроенергії - всього 6Вт, використання лампочки є надвигідним. Економить електроенергію також автоматичне вимикання у заданий час. 🟠
Довготривале використання
Лампочка, що працюватиме десятиліттями, - це справді вигідно.При використанні лампи 3 години на день термін служби становить 22 роки. А при використанні 6 годин - 11 років.

ПЕРЕВАГОЮ ЛАМПОЧКИ Є ЇЇ
СИНХРОНІЗАЦІЯ В СИСТЕМІ РОЗУМНОГО ДОМУ.
▪️ Amazon Alexa ▪️ Google Assistant ▪️ HomeKit ▪️ SmartThings ▪️
Ви можете не лише керувати світлом (фізично чи дистанційно)🔌,
📉 а й створювати для нього графіки роботи та розумні сценарії 🔂.
☝🏻Наприклад, автоматично затемнювати освітлення за годину до сну 💤
📲 або вмикати вранці перед спрацюванням будильника 💡.
Спростіть життя собі та близьким із розумним домом 🦾



ХАРАКТЕРИСТИКИ
▪️ Основа: Е27; ▪️ Вхід: 220В ~ 50/60 Гц;
▪️ Яскравість 810lm = 60Вт;
▪️ Можливість затемнення;
▪️ Споживана потужність: 6Вт;
▪️ Термін служби: 22 роки
(при використанні 3 год/день)
▪️ Бездротове з'єднання: 2,4 ГГц, 1T1R,
IEEE 802.11 b/g/n;
▪️ Робоча температура: 0-40°C;
▪️ Робоча вологість: 10-90% (без конденсату);
▪️ Сертифікати: FCC, CE, RoHS, WEEE;
▪️ Додаток: Meross;
▪️ Сумісність: Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings.



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Meross |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Световой поток | 810 лм |
| Максимальная цветовая температура | 2700 К |
| Угол свечения | 180 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 118 мм |
| Диаметр | 60 мм |
| Высота | 118 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
- Цена: 699 ₴









